Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki pomóżcie.
miałem jakiś czas temu różowego, który dochodził za każdym !!! razem, teraz jest nowy różowy, współżyjemy od 2 miesięcy, była dziewicą, ale ona nie dochodzi () i nie doszła ani razu, nie chce żeby mnie rzuciła z tego powodu, dlatego pomóżcie jakoś, co tu zrobić, jak to zrobić, kończo mi się pomysły :| widać, że jest jej bardzo przyjemnie, nieraz robimy to kilka h, ale nie jest tak jak być powinno :| z poprzednim różowym wychodził w sumie jedynie seks, było 10/10, a teraz wychodzi wszystko inne, tylko k** nie to XD, jakieś doświadczenia z dziewicami mireczki? muszo się tego nauczyć czy o co chodzi urwał nać

nie jestem jakiś olbrzymi, ale calkiem maly tez nie, taka mediana europejska
jestem uzależniony od masturbacji, robię to często po kilka razy dziennie, być może tu leży część problemu :| czy #nofap poprawia jakość seksów??

#zwiazki #feels #rozowepaski #seks #orgazm #nofap
HELP

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 5
Mirabelka: daj jej czas, każda kobieta jest inna. Niektóre nie dochodzą prawie nigdy, mimo, że w łóżku jest im bardzo dobrze. A to, że nie dochodzi, nie oznacza, że Cię zostawi, kobietom do zadowolenia z seksów nie jest potrzebny orgazm tak jak wam ;)

Zaakceptował: Zkropkao_Na

Zielona pomidorowa: Ja mam tak, że zazwyczaj dochodzę w kilka minut a jak seks trwa zbyt długo to już w ogóle nie ma szans. Może udaje, że jest jej miło a w rzeczywistości jest cała obolała bo kilka godzin to przeginka... A jeśli chodzi o tipy to pamiętaj o sutkach i łechtaczce. Do tego bolcowanie, najlepiej wszystko na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i lepiej weź się