Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeśli przyjemniej mi się ogląda kobiece profile na portalu randkowym i co jakiś czas sobie myslę o fajna, i czuję dziwną radochę jak widzę, że taka fajna jest bi, albo les (chyba o to chodzi, że dzieli mnie tylko klik od takije przygody - ale nigdy takiej nie zalajkuję...w sumie nie wiem czemu nie), albo uśmiecham się z satysfakcją jak mnie polubi jakaś atrakcyjna kobieta (na ogół kobieta w parze co szukają do trójkąta lol - no bo ja mam ustawione kobieta hetero) to znaczy, że nie jestem hetero? Czy po prostu faceci na portalach tacy beznbadziejni? Kobiety serio ładna i duzo ładnych po 30stce. Nie dziwię się, że faceci im pisza durnoty i uśmieszki i są słodcy do pożygu. A co napisac takiemu facetowi co maminę jakby uciekł z kryminału, labo komuś kto pręży klatę do lustra? Cześć piękny? Cześć ogrze? Jak patrzę na facetów to szukam jakichś oznak inteligencji a podoba mi się co czterdziesty co mnie lajknie, ale niestety tacy to szukają tam tylko seksu. A z tymi kobietami tam jakby odczuwam wiecej satysfakkcji jak na nie patrzę. To ja jestem hetero czy nie? #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6