Wpis z mikrobloga

Potrzebuje zarobić jak NAJWIĘCEJ w 3 miesiące - co robić?

idę na III turnus SP wrzesień-grudzień, a przez wakacje chce nahapać się kasy ile można co by mieć odłożone. Gdzie uderzać?

Brak jakichkolwiek konkretnych umiejętności poza
-język angielski - słabo, ale się dogadam
-wózki widłowe
-kat B
-wiek 21
-pakiet office i komputer XD

Myślałem nad Niemcami, Anglią i Norwegią. Czy jest sens jechać za granicę na 3 miesiące i odłożę tam sporo?

U mnie mógłbym robić po zakładach za 3.5-4k ale z NADGODZINAMI(i to czsem nie małymi)

#pracbaza #emigracja #wojsko #comamrobic #pieniadze #bogactwokuhwa #materializm
  • 20
@alfredbuzdygan: no włąśnie zależy od miasta, a ja jestem zielonka jak na wykopie i nie wiem gdzie uderzyć, gdzie szukać czy na pałę jechać do jakiejś miejscowośći i tam szukać czy przez neta, przez znajomych, pośredników xD
@obiektywny_: tylko te 3500 zarobie pracując po 12-13h non stop, także nie wiem co będzie korzystniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

kasa kasą, ale język też mogę podszlifować przez te 3msc, poznać nowych ludzi, trochę samodzielności a nie u starych siedzieć xD
@COZOTA: Z tymi umiejetnosciami co napisales to wiecej niz magazyn ci nie wroze. Gdzie bedziesz pracowac z Polakami, jedyne co wtedy podszkolisz to slaski akcent. Przy pracy na 3 msc to kontraktu nie dostaniesz co bedzie sie rownac praca przez agencje z gwarantowanym - "0 hours contract" - czytaj jesli cie potrzebujemy to ok jak nie to spadaj.