Wpis z mikrobloga

@Arteveld: Prawda! W ogóle gra była świetna, począwszy od doskonałej muzyki, przez naprawdę ładną grafikę, na porządnie zrealizowanej rozgrywce kończąc. Oj, często gościła w stacji dyskietek Amigi. :D
  • Odpowiedz
@N3iK: Pamiętam że jak się wpisało w menu głównym HUDSONSOFT to się dostawało maksymalną ilość żyć, bomb i długości płomienia :)

trochę #nostalgia bo była to jedna z pierwszych gier komputerowych w jakie grałem :)
to było jakieś sto lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blogger: Ja od początku przeszłam raz i przepisywałam kody pojawiające się po każdej planszy żeby jeszcze raz przejść te najfajniejsze. Skończyło się na tym, że wielokrotnie tłukłam ostatni level i ratowałam księżniczkę :D
  • Odpowiedz
@sylvvy: my bad - sorry że cię zawołałem niepotrzebnie - ale dopiero się kapnąłem jak wrzuciłem post :)
nie chciałem go kasować dlatego tylko zrobiłem dopisek :)

btw udało Ci się ją uruchomić ?
  • Odpowiedz
@sylvvy: jakbyś chciała sprzedać coś z kolekcji, to mam nadzieję że mi pierwszemu dasz znać xD

a może załóż kanał yt i rób streama ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blogger ok, jak będę sprzedawać masz pierwszeństwo i zniżkę na hasło (białek nie ma jajek). Najpierw muszę te gry przetestować :D co do streama to pomyślę, jak coś to dam ci znać ;)
  • Odpowiedz