Wpis z mikrobloga

  • 93
@r5678 serio? To był najlepszy wynalazek na telefony z klawiatura numeryczna, można było z telefonem w kieszeni napisać smsa :D
  • Odpowiedz
@Kajakiem_przez_Tybet: Dokładnie tak pewnie robili, większość w ogóle nie kumała jak to działa ;)
T9 to bardzo dobry sposób wpisywania tekstu na klawiaturach numerycznych,pozostaje tylko kwestia jakości słownika którego T9 używa.
  • Odpowiedz
@roztoczanin: T9 było #!$%@? i pisało się znacznie szybciej niż na smartfonach. pisałem smsy z kieszeni bo wiedziałem co wyjdzie, a jak mi padło podświetlenie ekranu w telefonie to bez problemu można było pisać i dzwonić dzięki szybkim skrótom. klawiszowe telefony były bardzo praktyczne.
  • Odpowiedz
@dktr: w pierwszych samsunga smarfonach t9 był w miarę nowoczesną klawiaturą już. Wprowadzanych słów się uczył i wstawiać nazwiska z kontaktów potrafił też.
  • Odpowiedz
Ktokolwiek z tego korzystał ? W każdym telefonie to wyłączałem.


@r5678: Z tego co pamiętam, to T9 po wielokrotnym użyciu sugerował właśnie słowa, które były najczęściej używane. W takim przypadku było to wygodne narzędzie. Jednakże był jeden makament- trzeba było go "nauczyć" najczęściej używanych słów poprzez ich wpisywanie.
  • Odpowiedz