Wpis z mikrobloga

Widziałem...

Ale zacznę od gratulacji bo jest to "jakieś" osiągnięcie. Wygrana jest również nie zła.

Rzeczywiście żenujące było oglądanie osoby tak ekspresyjnej ( w denerwujący sposób )
Nie artykułowane dźwięki, nie skoordynowane ruchy, losowe słowa w losowych momentach.

Pierwsze wrażenie - gość dziabnął małpkę przed nagraniem, tak dla kurażu.

Wiele można zrzucić na karb stresu, chociaż program nie jest nagrywany na żywo.
Sporo można zrzucić na klauzulę nakazującą "głośno myśleć" - ale w tym przypadku chyba mireczku przejąłeś się tym za bardzo bo mam wrażenie że mieliśmy okazje oglądać i słuchać surowy stream twoich myśli.
Jeśli jesteś taki na co dzień to musi to być strasznie wyczerpujące dla twoich towarzyszy.
Porównał bym to do zabawy z Beaglem na koksie...5 minut i masz ochotę na 3 tygodniowy urlop na jakimś pustkowiu.

Hubert wysoko podniósł poprzeczkę oczekiwań przedstawiając twoją osobę - mogło to być dodatkowo onieśmielające, ale wygląda że ciebie zachęciło bardziej do odegrania pewnego przedstawienia, które nie koniecznie było udane.

Ostatni raz Hubert był taki zażenowany po tym jak się dowiedział że na drugie imię ma Kirył.

Rada (Europy) taka dla ciebie Maskow, rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.

#milionerzy @Maskow
Afropolon - Widziałem...

Ale zacznę od gratulacji bo jest to "jakieś" osiągnięcie....

źródło: comment_pCU2Y70v5semc2zVDqZLS5chmYlNo4uv.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Maskow pewne jest to, że nie studiujesz prawa, męczą tym UE na drugim roku jak #!$%@? - znałem odpowiedź od razu. I nie, nie chwale się, że studiuję prawo.
  • Odpowiedz
@Maskow: a mnie się podobało. Zrobiłeś dobre show i odcinek na pewno był ciekawszy niż każdy inny. A chyba o to chodzi w telewizji. Dziwne jest to snucie teorii że nie ma znajomych bo jest męczący, a może właśnie często jest gdzieś zapraszany żeby coś się działo? Mirki z piwnicy chyba nie są dużo ciekawsze na imprezie :)
  • Odpowiedz
Gdyby nie mirko to nawet bym nie wiedziała :D. Obejrzałam na youtube i odczucia mam pozytywne. Z początku brzmiał na przemądrzałka, ale dobry śmieszek. Śmieszkowałabym ( ͡º ͜ʖ͡º). #!$%@? się jak zwykle.
  • Odpowiedz
  • 3
Jak teraz czytam jego posty, robie to tym samym tonem jakim wypowiadal sie w tym programie. Mozgu przestan ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.


@Afropolon: Ja #!$%@? jakI SĘP LOOL

@Maskow: Ja tam sie szczerze mowiac zdziwilem co sie mirki tak pieklą. Nie odczuwalem w ogole tego, ze jestes jakis nadęty itd. Lekko walnięty owszem, byc moze ciezki na dluzsza mete, ale dla mnie raczej na +
  • Odpowiedz