Wpis z mikrobloga

Widziałem...

Ale zacznę od gratulacji bo jest to "jakieś" osiągnięcie. Wygrana jest również nie zła.

Rzeczywiście żenujące było oglądanie osoby tak ekspresyjnej ( w denerwujący sposób )
Nie artykułowane dźwięki, nie skoordynowane ruchy, losowe słowa w losowych momentach.

Pierwsze wrażenie - gość dziabnął małpkę przed nagraniem, tak dla kurażu.

Wiele można zrzucić na karb stresu, chociaż program nie jest nagrywany na żywo.
Sporo można zrzucić na klauzulę nakazującą "głośno myśleć" - ale w tym przypadku chyba mireczku przejąłeś się tym za bardzo bo mam wrażenie że mieliśmy okazje oglądać i słuchać surowy stream twoich myśli.
Jeśli jesteś taki na co dzień to musi to być strasznie wyczerpujące dla twoich towarzyszy.
Porównał bym to do zabawy z Beaglem na koksie...5 minut i masz ochotę na 3 tygodniowy urlop na jakimś pustkowiu.

Hubert wysoko podniósł poprzeczkę oczekiwań przedstawiając twoją osobę - mogło to być dodatkowo onieśmielające, ale wygląda że ciebie zachęciło bardziej do odegrania pewnego przedstawienia, które nie koniecznie było udane.

Ostatni raz Hubert był taki zażenowany po tym jak się dowiedział że na drugie imię ma Kirył.

Rada (Europy) taka dla ciebie Maskow, rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.

#milionerzy @Maskow
Afropolon - Widziałem...

Ale zacznę od gratulacji bo jest to "jakieś" osiągnięcie....

źródło: comment_pCU2Y70v5semc2zVDqZLS5chmYlNo4uv.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Rada (Europy) taka dla ciebie Maskow, rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.


@Afropolon: no chyba cię colego #!$%@?ło
  • Odpowiedz
@Taki_tam: No ja już psychologa nie potrzebuję (za późno dla mnie), bo dostałem już od internetu potrójną diagnozę: zespół apsergera, wysoko funkcjonujący autystyk, oraz dwubiegunówka w fazie maniakalnej ( )
  • Odpowiedz
@Maskow git mireczku, jesteś ciekawym charakterem i widać, że masz poukładane w głowie, gratulacje wygranej

@Afropolon co do Ciebie, po prostu nie oglądaj, ten Pan jest zbyt ekscentryczny dla Ciebie lub Ty jesteś zbyt nudny
  • Odpowiedz
@Maskow: po tych wszystkich komentarzach liczyłem na jakąś kompromitację, obejrzałem połowę i widzę jedynie roztrzepanego uczestnika i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic niesamowitego, piwniczaki jak zawsze zrobiły burzę z niczego.
  • Odpowiedz
@Maskow: gratuluje wygranej, mi tam się dobrze oglądało, a widzę niektórych tutaj piecze twoja wygrana i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Afropolon: sam siebie zaorałeś tym pomysłem z rozdajo, ale mam małą prośbę, zrób nam przysługe i usuń konto
  • Odpowiedz
@Maskow a z ciekawości, ile zostaje z tych 40 tys po odprowadzeniu podatku itp? Czy to jest wygrana 40tys netto? Zawsze mnie to ciekawiło w takich konkursach i w końcu mam okazję zapytać :)
  • Odpowiedz