Wpis z mikrobloga

Widziałem...

Ale zacznę od gratulacji bo jest to "jakieś" osiągnięcie. Wygrana jest również nie zła.

Rzeczywiście żenujące było oglądanie osoby tak ekspresyjnej ( w denerwujący sposób )
Nie artykułowane dźwięki, nie skoordynowane ruchy, losowe słowa w losowych momentach.

Pierwsze wrażenie - gość dziabnął małpkę przed nagraniem, tak dla kurażu.

Wiele można zrzucić na karb stresu, chociaż program nie jest nagrywany na żywo.
Sporo można zrzucić na klauzulę nakazującą "głośno myśleć" - ale w tym przypadku chyba mireczku przejąłeś się tym za bardzo bo mam wrażenie że mieliśmy okazje oglądać i słuchać surowy stream twoich myśli.
Jeśli jesteś taki na co dzień to musi to być strasznie wyczerpujące dla twoich towarzyszy.
Porównał bym to do zabawy z Beaglem na koksie...5 minut i masz ochotę na 3 tygodniowy urlop na jakimś pustkowiu.

Hubert wysoko podniósł poprzeczkę oczekiwań przedstawiając twoją osobę - mogło to być dodatkowo onieśmielające, ale wygląda że ciebie zachęciło bardziej do odegrania pewnego przedstawienia, które nie koniecznie było udane.

Ostatni raz Hubert był taki zażenowany po tym jak się dowiedział że na drugie imię ma Kirył.

Rada (Europy) taka dla ciebie Maskow, rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.

#milionerzy @Maskow
źródło: comment_pCU2Y70v5semc2zVDqZLS5chmYlNo4uv.jpg
  • 64
rzuć z 1000 zł na rozdajo to może trochę odczarujesz mireczków. Jak ci nie zależy to po prostu gratuluje i ciesze się z twojej wygranej.


@Afropolon: Ja #!$%@? jakI SĘP LOOL

@Maskow: Ja tam sie szczerze mowiac zdziwilem co sie mirki tak pieklą. Nie odczuwalem w ogole tego, ze jestes jakis nadęty itd. Lekko walnięty owszem, byc moze ciezki na dluzsza mete, ale dla mnie raczej na + :P
@Afropolon: #!$%@? oglądałem fragment. Większego gówna nie widziałem dawno. Chłop zachowuje się jakby był niedorozwinięty to mało powiedziane. Znam ludzi genialnych. Zarówno takich normalsów jak i tych, którym bliżej to Rainmana. Jednak kogoś takiego nie znam.
Ponadto ostatnie pytanie mnie poraziło. Rozumiem, że stres i w ogóle, ale #!$%@? jeśli ktoś mi powie, że ta persona jest mistrzem w logicznym myśleniu to chyba się zesram. Najbardziej logiczną odpowiedź odrzucił a postawił
występu w Mam Talent w 2012


@Maskow: masz talent do #!$%@?, coś poza tym?

Więc obawiam się, że w pierwszej kolejności muszę pogodzić się z tym, że powinienem trzymać się z dala od programów montowanych, nie lecących na żywo, bo mój styl bycia w połączeniu z żądnymi "atrakcji" montażystami zawsze prowadzi do totalnej katastrofy i kompromitacji, bo oni zostawiają tylko "najciekawsze" momenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
A na pierwsze pytania Huberta, na początku naszej rozmowy, przed pytaniem za 500 złotych, na pytanie "czy sądzisz, że Twoje umiejętności pomogą Ci jakoś w programie?" odpowiedziałem coś w stylu "Zdecydowanie nie, jestem mistrzem umiejętności bezużytecznych, wiem niewiele, i nie wiem co ja tutaj robię". A jeżeli ludzie piszą, że zgrywałem przemądrzałego, to podejrzewam, że to wyleciało z hukiem, bo ja od początku jasno stawiałem sprawę, że #!$%@? tak naprawdę wiem, że