Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pozdrawiam wszystkie osoby które myślały, że mój wpis (http://www.wykop.pl/wpis/23472899/) to była zarzutka. Holter został mi wczoraj założony, a jutro idę na jego zdjęcie. Wyniki otrzymam prawdopodobnie po długim weekendzie majowym i wtedy będzie jasne "co dalej". Oczywiście zgodnie z planem trochę oszukiwałam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozwolę sobie zawołać osoby które skomentowały mój poprzedni wpis: @Asterling: @haha_benis: @Beauvue: @lalzow: @AshesOfTheSun: @ontologicznylematsolipsyzmu: @pk347: @Nito: @Aganiok__: @temokkor:

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
Pobierz
źródło: comment_vYiH6jiAG35vN5Kz2dAYreYss8WrXYPk.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Współczuję ludziom którzy z własnej niewiedzy niszczą sobie zdrowie, bo nawet nie mają pojęcia że na coś chorują, że mogą się leczyć, że powinni się leczyć. Ale Ty świadomie i z premedytacją chcesz zniszczyć sobie zdrowie. Wiesz, że coś jest nie tak, ale chcesz oszukać, żeby niby było ok. Dla kogo? Nie dla siebie bo masz taką wiedzę. Chyba, że masz tak wyprany beret, że sama siebie manipulujesz.
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam akupunkture. W zyciu bym nie powiedzial ze takie bzdury moga na cos pomoc do czasu jak u bliskiej mi osoby zdiagnozowano powazny problem z sercem. Rokowania byly bardzo slabe i zaczela chodzic wlasnie na igly. Po jakims czasie kardiolog ( jeden z lepszych w miescie ) powiedziala ze ten przypadek jest dla niej zagadka bo takie rzeczy sie nie zdarzaja. Nie jest to odosobniony przypadek po akupunkturze. Moge dac
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem trochę starszy od ciebie i też miałem robione te badanie. Wyszło że mam nadciśnienie tętnicze i skończyło się na łykaniu jednej tabletki dziennie i wizytach kontrolnych raz na pół roku. Wydaje mi się to za lepsze rozwiązanie, niż unoszenie się dumą po to by za kilka lat skończyć z udarem lub zawałem. Mam nadzieję że w przyszłości nie będziesz żałować swoich decyzji gdy trafisz na oiom. Szkoda tylko że