Wpis z mikrobloga

Drogie Miraski zauważyliśmy w systemie, że bardzo podoba wam się promocja na te świetne słuchawki.

Dla tych, którzy jeszcze nie zamówili wrzucamy info o tej genialnej promocji. Na naszej stronie możecie zakupić słuchawki
Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version za jedyne $5.99, ale trzeba się spieszyć zostały ostatnie sztuki w tej cenie.

Dla każdego nowego klienta jest również kilka punktów na start, żeby zbić tą cenę jeszcze bardziej!

#gearbest #cebuladeals #promocje #xiaomi #sluchawki
GearBest_Polska - Drogie Miraski zauważyliśmy w systemie, że bardzo podoba wam się pr...

źródło: comment_mLeGNVPZrLrs1ZiucibPdWxyTnHbOY6I.jpg

Pobierz
  • 20
@matiwoj11: miałem, jakość wykonania mierna, kabel się rozciągnął i pourywały się wewnętrzne kabelki od byle pierdnięcia, jakość dźwięku też taka se dodatkowo jedna słuchawka grała dużo słabiej od drugiej. Nie polecam a cena adekwatna to racja
@GearBest_Polska: Kupiłem z ciekawości, żeby sprawdzić jak długo będzie lecieć...
Całość 19,47 PLN ($4,79 USD) z wszystkimi przelicznikami od paypala i zniżką za założenie konta.
@qmar: z chińczyków to nie wiem bo mialem tylko te pistony.
Z niechińczyków to brainvawz m1 albo moim zdaniem duo lepsze meeaudio m6pro za około 50 zł wiecej