Wpis z mikrobloga

#silownia #rozowepaski #modameska
Niedługo wracam na siłkę i już mną trzęsie na myśl o tej rewii mody,
ale ex mi powiedziała, żebym zmienił look i nie chodził w tych starych szmatach i nie wiem #!$%@? co tera się nosi żeby nie wyjść na polaka biedaka. Podrzuccie jakieś fotky co by fitowały szczypiorowi :)
Pytam też różowe bo nie ukrywam że nie chcę być pośmiewiskiem płci pięknej :P
  • 40
@Lesbijska_mewa: mnie to właśnie w siłowni odstrasza. Jestem szczupły i nie lubie się ubierać na pokaz w strojach sportowych. Zawsze jak próbowałem przygód z siłownią to mnie to odstraszało, że każdy się patrzył "co to za lamus przyszedł". Dziewczyny to samo, rewia mody. Odkryte brzuchy, obcisłe na tyłku legginsy, topy push up i tak dalej. I jak zawiesiłem chwilę oko z automatu (mam dziewczynę) to się tylko pytały "co się patrzysz".
@Lesbijska_mewa: Pic rel, nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tam gdzie ja chodzę ćwiczyć to najazd ludzi, o jakich wspomina @Kopamatakawapl był w styczniu. Teraz już jest spokój, bo się okazało, że turboduperfit markowe ciuszki z przędzy jedwabnika i sieci tarantuli nie wystarczą, żeby mieć efekty. Sam chodzę ubrany normalnie tj. krótkie spodenki i bezrękawnik/bokserka. Na siłkę chodzisz ćwiczyć, nie strzelać sobie fotki z dziubkiem ;).
Pobierz DoctorPleasure - @Lesbijskamewa: Pic rel, nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tam gdzie ja...
źródło: comment_eHdDuDZWhVlRv6D3gt5UkOwQtNMkhKPV.jpg
@Amishia to pierwsze słyszę :d na podstawie mojego przypadku wydaje mi się co innego: sprawiają, że nie ślizga mi się ręką, i odciski u podstawy palców, których się nabawiłem dźwigąc bez, powoli znikają. Muszę to skonsultować :p
@dasistfubar: Ćwiczyłam z rękawiczkami i była TRAGEDIA. Sztanga przy martwym uciekała z rąk, jak wrzuciłam wiekszy ciężar niż 50kg to już całkiem. Później kupilam magnezję i było ok, jednak ostatecznie używam pasków. Ale tylko do martwych, czasami do wykroków jak kettlebell mi ucieka z łapy.
Reszta bez niczego i żadnych odcisków nie mam, więc ten mit obalam, że się robią brzydkie dłonie :D