Wpis z mikrobloga

@Zoxico: Niestety, ale, aby me życie nabrało rozpędu, to musiałbym wyjechać do Poznania lub Wrocławia, a żeby tam przeżyć przez miesiąc, to niestety potrzeba o wiele więcej niż tylko 720 renty, więc koło się zamyka i ciągle tkwię w miejscu i jedynie się rozwijam jeśli chodzi o recenzje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hacerking: Robisz coś chociaż i starasz się rozwijać. Możliwości jest dużo, a - wbrew temu, co tez kiedyś myślałem - świat po szkole nie kończy się na Wrocławiu czy Poznaniu. Teraz jestem w miejscu, gdzie dwa lata wcześniej nawet nie przyszłoby mi do głowy, że będę.
A co do kontaktów z ludźmi, to (z mojego doświadczenia) mogę ci powiedzieć, że podczas udzielania się w różnego rodzaju społecznościach tematycznych w internecie przychodzi
@Maskow: Hej :) nie wiem, czy dobrze Cie rozpoznałem. Czy to Ty rozmawiałeś na filmiku z Jackiem Wiśniowskim ? Jakoś mi nazwisko wypadło z głowy, Ale na 90% mam rację i nawet obserwuję Twoje działania przez fb :) Pozdro i gratulacje,
@Maskow juz mniejsza o Twoj wystep ale jak to mozliwe, ze tylko dwie osoby znaly odpowiedz w tak absurdalnym pytaniu kwalifikacyjnym? Przeciez to jest na poziomie 3 klasy podstawowki wtf? xD
@Maskow: Wyjaśnij mi jedno - lubisz robić z siebie pajaca, to Twój sposób na przyciąganie uwagi i zdobywanie atencji? Czy naprawdę taki jesteś na co dzień? Musisz mieć naprawdę #!$%@? w życiu. W moim starym technikum, już byś nie żył za taki styl bycia. Masz jakieś problemy psychiczne ze sobą?
@Maskow przychodzę dzisiaj do pracy, a znajoma mowi, że wczoraj oglądała najbardziej żenujący odcinek milionerow. Odpalam kompa oglądam i czułem tylko wstyd i zażenowanie. Wchodzę potem na wykop, a tu się okazuje, że to jakiś mirek
(,)(,)(,)(,)