Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy zapytam raz tylko zeby Wam nie spamowac tutaj. Jak mnie zbesztacie to trudno poszukam na wlasna reke, jak pomozecie bede wdzieczny.

Jestem gownem - zacznijmy od tego. Doswiadczenie w ciezarach zadne, miesnie zaniedbane mocno, poza nogami bo duza czesc zycia to pilka nozna. O machaniu nie wiem praktycznie nic. Kupilem laweczke, hantle, gryf prosty 180cm, gryf lamany 150cm i obciazenia. Potrzebuje jakis plan dla nooba, taki ogolnorozwojowy ktory zrobie w domu wlasnie z uzyciem mojego sprzetu. Nie mam ambicji bycia wielkim #!$%@?, po prostu chce dla zdrowia i ciut lepszej sylwetki pomachac troche.

Machanie dla machania nie ma sensu, tyle sie orientuje. Wiec prosilbym - prosty zestaw cwiczen na caly tydzien, rozne partie miesniowe. Cwiczenia proste ew z jakimis gifami jak poprawnie technicznie wykonac, zebym sie mogl sam nauczyc, bo z Waszych madrosci wyczytalem ze technika wazniejsza niz wiekszy ciezar ;) Jak ktos sie tym zajmuje zawodowo to jak cos moge te pare zl zaplacic, byle to bylo zrobione porzadnie i ze wszystkimi wskazowkami.

Na zdjeciu laweczka bez obciazen jeszcze. Ale dzisiaj mi doszly wszystkie hantle itd i mam 106kg ciezarow jak cos ;) Styknie chyba na poczatek ;)
Pobierz
źródło: comment_LaoTOdj83MZPMgkOnDBUndblu2yfRaV3.jpg
  • 7
@kingkris: haha poki co zadnych odzywek itd. po co skoro na pcozatku i tak sa kosmiuczne przyrosty, w miare ogarnieta dieta ale tez bez szalenstw i wiem ze polowa mnie tu #!$%@? ze bez diety to mam #!$%@?, ale ja uwazam ze bede po prostu jadl zdrowo i odzywial sie "odpowiednio" i styknie, bez liczenia ile bialka ile wegli itd itd