Wpis z mikrobloga

1. Bądź głodny.
2. Idź do żabki.
3. Stań przy kasie z zakupami. Ustaw się w kolejce.
4. Kasjerka mówi, że terminal kart nie działa bo mają problem z połączeniem.
5. Nowobogacka Grażyna miesza z błotem kasjerkę.
6. Ogarnia cię #!$%@?. Poproś Grażynę by się uspokoiła i nie #!$%@?ła osobie która #!$%@? po nocach za najniższą krajową.
7. Grażyna na to, że jak nie potrafi robić nic innego to niech #!$%@? po nocach, a tobie każe się zająć swoimi sprawami.
8. Powiedz, że jesteś weterynarzem i agresywne suki są twoimi sprawami.
9. Hur Dur jakiego nie widział świat.
10. Były wszystkie punkty.

#heheszki #pasta
  • 25
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:

Copypasta - Nazwa pochodząca od dwóch angielskich słów: copy - kopiuj i paste - wklej i oznaczająca tekst, który jest kopiowany i wstawiany w internecie (najczęściej na forach i serwisach społecznościowych). Określenie to zazwyczaj stosuje się do różnego rodzaju memów występujących w formie tekstu i których powszechność jest na tyle duża, że są ogólnie rozpoznawane.
co do pkt 7 to mimo iż to pasta to jest prawdziwy. Praca na kasie w sklepie to nic innego jak praca dla ludzi bez marzeń, bez przyszłości. Bez 15 minutowej przerwy na śniadanie nie wspominając.


@Stulejusz_Wielki: #!$%@? jest prawdziwy. Różne są sytuacje w życiu, może się tak zdarzyć, że każdy z nas wyląduje na kasie w markecie. I ta kobieta z pasty, i ja, i Ty.

A jeszcze inna kwestia
@catkarol ktoś kto pomyśli to nie pójdzie pracować na kase. Ktoś kto pracuje głową ten nie pracuje fizycznie u kogoś.
I faktycznie to się sprawdza. Miałem kilku chętnych do pracy umysłowej lecz zadania im powierzone ich przerosły. Stwierdzili, że gdzieś na magazynie czy innej produkcji było #!$%@? fizyczne ale było łatwiej. Ja się na kasy nie nadaje. Fizycznie robiłem pókim nie uzbierał kasy na inwestowanie. A inni żyją od pierwszego do ostatniego
@Stulejusz_Wielki: Jak będzie potrzebował pieniędzy natychmiast to pójdzie na kasę, na ulotki, na cokolwiek. Pracy umysłowej zwykle nie dostaje się z dnia na dzień. W pierwszym momencie w nowej branży też dostaje się zwykle grosze (pomijam już rak bezpłatnych praktyk) i dopiero jak się sprawdzi można zarobić lepiej.

Mam kolegę arabistę. Pod koniec studiów znał arabski (zarówno klasyczny, jak i dialekt egipski) lepiej niż jego wykładowcy na jednej z lepszych polskich
@catkarol poradzę bo mam łeb na karku dlatego nie robię ani na kasie ani na produkcji. Od zawsze ceniłem sobie pracę, w której mogę się rozwijać i awansować. Ludzie kończą studia a nie mogą znaleźć pracy bo nie mają znajomości. Bez znajomości trzeba mieć doświadczenie.
Jak napisałem wcześniej sam szukałem do pracy umysłowej. Byli, przychodzili i stwierdzili, że jednak praca fizyczna lepsza bo myśleć nie trzeba.
Ludzie są mentalnie nastawieni, że musi
poradzę bo mam łeb na karku dlatego nie robię ani na kasie ani na produkcji. Od zawsze ceniłem sobie pracę, w której mogę się rozwijać i awansować.

@Stulejusz_Wielki: w życiu jednak liczą się nie tylko predyspozycje, ale też rodzina oraz ludzie, których w życiu spotykasz. naprawdę rzadko bywa tak, że sukces człowieka zależy wyłącznie od niego, mimo że ludzie lubią tak o sobie myśleć.