#rowerowalodz, a w szczególności @sargento i @Zelazko_MPM 1 maja i 3 maja ma być w miarę pogoda - coś koło 15 stopni i bez deszczu, więc może byśmy się gdzieś przejechali? Jakaś pętla wokół Łodzi, może gdzieś dalej z ewentualnym powrotem pociągiem - co Wy na to?
@sargento @Zelazko_MPM może jak mamy ustalone skąd, o której i gdzie jedziemy wrzucić informację z tagiem #lodz, bo jednak #rowerowalodz nie obserwuje zbyt dużo osób - co myślicie?
@sargento wrzucisz info z dodatkowym tagiem #lodz - jako osoba z najdłuższym stażem ;) ? dzisiaj przejechałem kawałek poniedziałkowej trasy, żeby zobaczyć jak tam z asfaltem jest - zobacz jaki fajny znak znalazłem
1 maja i 3 maja ma być w miarę pogoda - coś koło 15 stopni i bez deszczu, więc może byśmy się gdzieś przejechali?
Jakaś pętla wokół Łodzi, może gdzieś dalej z ewentualnym powrotem pociągiem - co Wy na to?
dzisiaj przejechałem kawałek poniedziałkowej trasy, żeby zobaczyć jak tam z asfaltem jest - zobacz jaki fajny znak znalazłem
źródło: comment_9a8lbLrtYqWF4nto2CAsoIjIFzB8vYm2.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora