Wpis z mikrobloga

Dużo osób zadaje mi pytanie w stylu „czy mój list już doszedł?” – kieruję ten wpis do wszystkich, którzy są ciekawi, czy Wasz odbiorca wysłał zdjęcie. Niżej są podane nicki osób, które list wysłały, których list doszedł i któremu odbiorca zrobił foto i podesłał na maila. (Nie są to nicki osób, które dostały list, a osób, których listy doszły – proszę czytać dokładnie!!!). Jeśli nie ma was poniżej, nie oznacza to, że Wasz list nie doszedł do odbiorcy – nie wszyscy jeszcze zrobili foto, nie ma się co martwić. Jeśli listu nie dostaliście, również nie ma ŻADNEGO powodu do niepokoju bo dużo osób wysyłało listy czwartek-piątek (nie z mojej winy) i logicznym jest to, że list nie dotrze do Was z prędkością światła więc naprawdę – nie martwcie się, wszystko dotrze w swoim czasie.

#wykopoczta

Lista osób, których listy dotarły do obiorców:

@niemand @rurka_kapilarna @Gienios @vivianka @play4off @yui-chan @Claptrap @BladaDupa @GraveDigger @Axelio @Tiris @Suchy @goblin21 @yuio @evenstar @eDameXXX @Vestale @piglet @atraxx
  • 47
Ludzie mogliby się powstrzymać i uzbroić w cierpliwość, a nie płakać, że coś jeszcze nie doszło, itd. Nudne to trochę. Siedzieć i czekać, żalami i płaczami nie przyspieszycie całego procesu. Keep calm.
@Claptrap: ciężkie pytanie :P najpierw miała być pod koniec czerwca, ale cała akcja trwa miesiąc a nie chcę zahaczać o wakacje bo dużo ludzi wyjeżdża... myślałam coś w stylu o pocztówkowej wykopoczcie, tzn ludzie, którzy gdzieś by wyjechali (lub po prostu chcieli wysłać wakacyjna pocztówke) mogliby się zgłosić do akcji ale sama nie wiem... :P no i nie wiem też czy ja 3 edycję poprowadzę :P
@kicioch: Świetnie się sprawdzasz w tej roli. Pomysł z pocztówkami bardzo mi się podoba. Tylko, że taka akcja musiałaby trwać długo - każdy wyjeżdża w innym czasie. Osobiście chętnie bym spakował do portfela adres kogoś z wykopu i gdy będę na wczasach mógłbym puścić kartkę. BTW sprawdź email.
@dzien_dobry: Dzięki za miłe słowa :) Podejrzewam, że taka akcja trwałaby od końca czerwca do końca sierpnia :) W wrześniu byłby czas na podsyłanie fotek i podsumowanie - duuuża akcja, nie wiem czy ogarnęłabym to :)

BTW - Ty też sprawdź maila bo nie do końca zrozumiałam Twoją wiadomosć, nie wiem co to za drugie zdjęcie :D
Do mnie list doszedł, bardzo mi się podobał, lecz nie wysłałem jeszcze zdjęcia( zrobię to jutro ) zbyt napięty tydzień ,żeby spokojnie posiedzieć przed kompem. Szkoda ,że ludzie nie podawali nazwisk- mój adresat nie podał i nie mogłem posłać poleconym a szkoda
Ja też "wysłałem" i nawet odpowiedź zwrotną otrzymałem. Teraz zbieram się by odpisać tylko ciężko mi idzie to zbieranie się :/ Chciałbym napisać ręcznie, tyle że cholernie brzydko piszę i trochę wstyd :(

Pierwszy list niestety drukowałem :/
@cooffeey: znalezisko powstanie za tydzień, wtedy będzie udostępniona lista, zobaczysz kto do Ciebie miał napisać i spytasz dlaczego listu nie wysłał :]

edit: nadawca wysłał list dziś przecież, pisaliśmy o tym, więc musisz czekać :]