Wpis z mikrobloga

@ToTrocheBardziejSkomplikowane: Myślę, że Ci co poczekają to są ludzie z którymi warto gadać. Ja rozłączam się jak tylko się skapnę, że to telemarketing.

Może to jest taka wstępna weryfikacja, aby zaoszczędzić czas pracy pracownika i zwiększyć efektywność.
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane: Statystyka. Widać odpowiedni odsetek czeka, a smutne jest to, że ludzie złość wyładują na studencinie, który zaraz się do nich odezwie, a nie napiszą skargi... Wtedy może głąby, które puszczają agresywne automatyczne wybieranie numerów, przy niedostatecznych zasobach ludzkich się ogarną. To całe czekanie jest przez to, że konsultant ma jak najwięcej rozmawiać, więc "optymalizują" liczbę połączeń tak, żeby część klientów czekała, aż skończą. Problem w tym, że to głupie,
  • Odpowiedz
Kurde mam to samo w T-Mobile dokładnie teraz, chcę się do nich przenieść, miałem kartę droga do smartfona, napisałem ma stronie, że chcę przenieść numer więc z pocalowanien ręki powinni zadzwonić z ofertą. A tutaj telefon i muzyczka granie na czekanie i dopiero po wygooglaniu numeru się dowiedziałem, że to dział sprzedaży, słabo to trochę wygląda ;/
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane Dokładnie tak. Mam konto w pewnym banku, dzwonią do mnie z call center z jakiegoś krakowa, pewnie żeby wcisnąć produkt którego i tak nie potrzebuję i teraz najlepsze - jak odbieram to mnie przekierowuje na jakiś inny numer bo słychać sygnał xD i tak dzwonią już od kilku miesięcy, z nadzieją że kiedyś poczekam aż mnie połączy xd
  • Odpowiedz
@FrasierCrane a co oni nie mogą zrobić feedbacku, wiesz co szefie bo ludzie mnie wyzywaja zanim cokolwiek powiem, lecą sobie w #!$%@? i szukają jeleni. Będę wyzywać Bogu ducha winnych ludzi jak będą mnie tak traktować, bo trzeba nie mieć godności żeby tam pracować, ty byś dobrze spał jakbyś zaprosił stara babcie na pokaz garnków wciskając kit że coś wygrała i najpewniej #!$%@? całe oszczędności tam, a może nawet narobi długów.
  • Odpowiedz
@arczer: nie jest czasem tak, że tym sygnałem sprawdzają czy nr jest aktywny aby potem zadzwonić? Zaobserwowałem takie zjawisko zwłaszcza na telefonie stacjonarnym. Rano był tylko sygnał a za kilka godzin normalne połączenie.
  • Odpowiedz