Wpis z mikrobloga

#truestory #gownowpis #wyznanie

Czaicie mirki co sie dzisiaj #!$%@?... xDD Stoje sobie na przystanku jak zawsze rano, mirko na telefonie bo wiadomo. W polu widzenia pojawia sie jakis niebieski i buja sie w moja strone. Nie taki zly nawet xD Podchodzi do mnie i mowi: czesc jestem Anon XD Co #!$%@?? Anon xD Zobaczyl jak mirkuje i mnie zarywa, w koncu dzisiaj nowa szminka 8/10 jak nic
To ja do niego "usun konto hehe xD"
Popatrzyl sie na mnie troche dziwnie, no ale dobra. Tekst stary troche zalosny, zuzyty na poziome typowego bordo stulejki, moze dlatego? Patrze sie w tego jego niebieskie oczy i on mowi: "chcialbym cie zaprosic do galerii sztuki, na otwarcie nowej wystawy "parasolwdupieczycotampowiedzial", w piatek o 18", o #!$%@? bedzie randka z przystojniakiem jak nic xD ( ͡º ͜ʖ͡º) ale w piatek mam #!$%@? zajecia z niemieckiego no to odpada "A co powiesz na sobotę Anonie? hehehe W piątek jestem zajęta" zalotnie trzepocze rzesami.
"Oczywicie, wystawa jest mozliwa dwa tygodnie od ogloszenia otwarcia" Podaje mi ulotke "STUDIO BARON OTWARCIE >POTĘŻNYPARASOLWTWOJEJDUPIE< SUPER WYSTAWA DLA STULEJI" "Zapraszam i do widzenia" odchodzi pospiesznie
przyjezdza moj autobus
wsiadam
nie anon tylko studio baron


jednak #!$%@? ta szminka 2/10( ͡° ʖ̯ ͡°)
debil roku 2017

  • 4
  • Odpowiedz