Wpis z mikrobloga

Mirki, idzie maj i sezon komunijny. Mam wystąpić w roli wujka, w sumie po raz pierwszy.
Dwóch braci - młodszy ma komunię i wypadałoby mu coś podarować.
Starszy miał pecha - nie było mnie w kraju jak on żarł opłatka ;)

Jak myślicie - nada się coś takiego ?
Nieco ponad stówkę to kosztuje w sklepach.

#kiciochpyta #komunia #katolicyzm i trochę #krotkofalarstwo w sumie też.

PS: nie chcę żadnych religijnych pierdół kupować, to nawet nie moja religia i jakoś nie czuję się upoważniony do kupowania jakiejś biblii dla dzieci czy innych łańcuszków.
yourij - Mirki, idzie maj i sezon komunijny. Mam wystąpić w roli wujka, w sumie po ra...

źródło: comment_QQiBxw8m1hlSyNOebGjkw70EP7vExv90.jpg

Pobierz
  • 40
nic co ma wartość poniżej 500zł (przynajmniej tę rynkową) się nie nadaje


@miwex: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczesne dzieci mają inne problemy i zachowania.


@miwex: no właśnie stąd mi ten pomysł przyszedł, bo obaj chłopcy mają moim zdaniem zbyt długo nos w tablecie.
W teorii ma to ich zachęcić, żeby się czasem z buta gdzieś przeszli...

cytując " Zawsze takie g***o chciałem mieć na pierwszą komunie
@yourij quada jakiegoś kup a nie łoki toki. Kolega żyje jeszcze czasem komuny widzę. Mój kolega się zastanawia jaki kolor tego quada się spodoba a ty tu telefoniki z zasięgiem 100 metrów pokazujesz. Daj mu w koperte z 300zł i sam sobie coś kupi. Poważnie. To tak jakby łolkmena na kasety kupić albo w sumie diskmena. Albo dvd z divx xD
na poważnie lepiej jak dasz kasę.


@Stulejusz_Wielki: no właśnie temu jestem "przeciwny".

kupiłem kilka sztuk do komunikacji w pracy a zanim kogoś wezwę to muszę iść wymienić mu baterie.


@mirallas: na dziecięce potrzeby myślę, że starczy zatem. Bardziej się obawiałbym, że to coś mocno zalatującego chińszczyzną i że po godzinie się rozpadnie w rękach. Jak to tylko ma być problem z baterią to jakoś się to obejdzie.
@yourij:

Nie kupuj chłopcom walkie-talkie dopóki nie wyrażą jasnej potrzeby - nie znam żadnego dziecka, u którego ta zabawka jest używana, zwłaszcza, że pewnie smartfony też dostaną.
Jeśli już musisz, to niech już będzie z akumulatorem litowym, bo Ni-Cd są jednorazowe jak zwykłe paluszki.

Moi synowie cieszyli się z drona cx-10 od wujka:
- mały (koło 8cm), więc krzywdy sobie i komuś nie zrobią
- można latać w domu
- akumulatorek
jeśli to nie Twoja religia i jej nie szanujesz.


@mawojciech: to jest ich religia a ja zostałem zaproszony na tę uroczystość. To dzieci mojej siostry (przyrodniej).
Nie rozumiem, czemu miałbym się obrażać na nich tylko dlatego, że są katolikami. Ich sprawa...

Nie kupuj chłopcom walkie-talkie dopóki nie wyrażą jasnej potrzeby


@mawojciech: Problem taki, że dość słabo ich znam. Widuję się z nimi baaardzo rzadko. Zwykle nie częściej niż raz w