Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke zapytany o wybór kandydata we francuskich wyborach prezydenckich powiedział, że wybrałby Fillona. Z "bólem serca", ponieważ ten kandydat... "skompromitował się prywatynymi aferkami".
I mówi to człowiek, który ma dziewięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami, a jedna z nich zasłynęła w mediach najpierw jako złodziejka, potem jako ćpunka. Ten to się w ogóle nie kompromituje "prywatnymi aferkami" xD


#korwin #bekazkorwina #bekazprawakow #wolnosc #wybory #francja
  • 26
@Tukan_Marcin:

Konserwatyzm (łac. conservare – zachowywać) – ideologia, która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet.

Czego jeszcze nie rozumiesz? Umacnianie wartości takich jak rodzina nie jest sprzeczne ze zdradzaniem żony? XD
@Tukan_Marcin: To, że oni się uważali za konserwatystów nie oznacza z automatu, że nimi byli.
Umacaniem wartości takiej jak rodzina jest zdradzenie łącznie dwóch żon. Gratuluję myślenia.
@rwL_: xddd
gdzie sugeruje tak?
nie no powiedz mi skąd czerpiesz wiedzę na temat konserwatyzmu, chętnie się doksztalce
bo widocznie to co mnie uczyli na studiach to wszystko bujdy, a krytyka rewolucji francuskiej sprowadzala się do niezdradzania żony
@Tukan_Marcin: Człowieku, to ty sprowadzasz temat do chodzenia do kościoła i jednej żony, przy czym zaprzeczenie tego drugiego jest czystym idiotyzmem. Posiadanie więcej niż jednej kłóci się z konserwatyzmem, bo nie "umacnia jednej z tradycyjnych wartości jaką jest rodzina".
Definicję konserwatyzmu masz wyżej, nigdzie nie napisałem o chodzeniu do kościoła, więc nie wiem po cholerę to przytoczyłeś.
Ktoś zdradza żonę - nie jest konserwatystą. To jest proste, jak ktoś