Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeglądam komentarze w tagu #danielmagical i nie rozumiem o czym wy mówicie że dziewczyna Daniela jest brzydka... jak dla mnie jest przepiękna, może jej nos faktycznie jest dość niewymiarowy, ale co z tego? On ma dziewczyne mimo że jest alkoholikiem, jest gruby, gra cały czas w tibie, ma patologiczną rodzinę i mieszka w melinie, a jednak był w stanie zdobyć tak ładną dziewczynę. Tak, dobrze przeczytaliście. Ładną. Dla mnie to nawet ona jest piękna. Sam chciałbym mieć taką dziewczynę gdyby to było tylko możliwe. Niestety jestem 26 letnim stulejarzem, który nawet nigdy się nie całował ani dziewczyny za ręke nie trzymał. Dlatego jest mi bardzo smutno gdy widzę jak takie jednostki jak Daniel mają dziewczyny, a ja jestem sam jak palec. A miły chłopak ze mnie, spokojny, źle nie wyglądam, źle nie zarabiam, ale to właśnie pewnie to że jestem miły i spokojny jest przyczyną tego stanu rzeczy.
#danielmagical #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przeglądam komentarze w tagu #danie...
źródło: comment_wrgqWm9c26GG8Rl1TZs1FS2AOueX8kVy.jpg
  • 45
nie jest przyczyną to, że jesteś "Miły i spokojny" tylko przyczyną jest to, że pewnie masz jakieś lęki i na myśl o rozmowie z dziewczyną dostajesz palpitacji i załamania nerwowego. Zwykły miły i spokojny chłopak nie miałby z tym problemu xD


@atrocity-exhibition:
Gdy kobieta myśli, że wie jak wyglądają relacje damsko-męskie z perspektywy mężczyzny xD. Za każdym #!$%@? razem. 72 plusy za taki wysryw. Wykop.pl, aha, tak, sprawdź to xD.
@Flypho: cóż, akurat ci, którzy nie mają a bardzo chcą mieć i są określani jako "stulejarze" mają problem nawet z zagadaniem do dziewczyny, chociaż przecież są tacy super i bez wad + 15k w gotówce. Opowiedz mi więc jak to wygląda z "męskiej perspektywy" :)
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie wiem w towarzystwie jakich kobiet się obracacie, ale w moim jest kilka par przeciętna dziewczyna + przeciętny, nieśmiały/spokojny chłopak, po prostu trzeba szukać kogoś dopasowanego do swojego temperamentu. Jestem pewna, że te "stuleje" zwracają uwagę tylko na dziewczyny 7/10 i wyżej i o takich marzą, co jest zrozumiałe, ale pewnie zupełnie ignorują te znacznie brzydsze i równie nieśmiałe.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? o szopenie. Nieraz widze jakichs frajerkow, wcale nie ubrani jaakos elegancko w ciuchy z prady, a taka dupeczka u boku ze #!$%@? zęby wybija.
Z doswiadczenia moge ci powiedziec, ze wiesniaczki leca na niebieskich z miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na wsiach nieraz idzie wyciagnac potencjal z jakiejs dziolchy. Nowa bluzka, szpilka, wlosy uczesane i z 3/10 robi sie 8/10. Tylko one same nie