Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeglądam komentarze w tagu #danielmagical i nie rozumiem o czym wy mówicie że dziewczyna Daniela jest brzydka... jak dla mnie jest przepiękna, może jej nos faktycznie jest dość niewymiarowy, ale co z tego? On ma dziewczyne mimo że jest alkoholikiem, jest gruby, gra cały czas w tibie, ma patologiczną rodzinę i mieszka w melinie, a jednak był w stanie zdobyć tak ładną dziewczynę. Tak, dobrze przeczytaliście. Ładną. Dla mnie to nawet ona jest piękna. Sam chciałbym mieć taką dziewczynę gdyby to było tylko możliwe. Niestety jestem 26 letnim stulejarzem, który nawet nigdy się nie całował ani dziewczyny za ręke nie trzymał. Dlatego jest mi bardzo smutno gdy widzę jak takie jednostki jak Daniel mają dziewczyny, a ja jestem sam jak palec. A miły chłopak ze mnie, spokojny, źle nie wyglądam, źle nie zarabiam, ale to właśnie pewnie to że jestem miły i spokojny jest przyczyną tego stanu rzeczy.
#danielmagical #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przeglądam komentarze w tagu #danie...

źródło: comment_wrgqWm9c26GG8Rl1TZs1FS2AOueX8kVy.jpg

Pobierz
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: nie miły i spokojny tylko ciepła klucha i nudziarz, tylko tacy maja problemy z różowymi. Pomyśl, czy umiesz się bawić, czy jesteś choć trochę rozrywkowy, pewnie nie, bo "spokojny", czy jesteś choć trochę spontaniczny, czy masz w sobie jakikolwiek temperament, czy mógłbyś sprawić ze kobieta pomyśli, ze może na ciebie liczyć. Ze dasz radę problemom, będziesz oparciem. Nie sprowadzaj tych cech do chamstwa i prostactwa, takich to lubią tylko sebixkurvixy.