Wpis z mikrobloga

@next720: tabsy nie są aż tak drogie, a podczas stosowania, ciężko jest zapalić (mi się chciało wymiotować po pierwszym tygodniu jak probowałem zapalić)
@heheszek: Ja w sumie dzisiaj po kebabie siedziałe z kolegą i poczestował mnie fajką to zapaliłem, ale byłem taki neutralnie nastawiony, zapaliłem w sumie dla towarzystwa bo mogłem iśc do auta po e ale mi sie nie chciało, no i w sumie ja jestem mentalnym gimbusem i sie ciesze chmurką xD W kazdym razie ja jestem na tak tylko chcę tez mame przekonać bo ona chce rzucić ale widzę że nie
@next720: Dla niektórych jest nie do przejścia fakt, że to nie smakuje jak papieros... Jeżeli jesteś w stanie mamę przekonać że to dla jej zdrowia i trzeba trochę czasu żeby się przestawić ( u mnie to trwało około dwóch tygodni)... to powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
@next720: eszlugi byly niezdrowe parę lat temu, gdy używano w grzałkach cytotoksycznych metali, a w atomizerach waty, które w teorii mogły był również toksyczna (co do waty nie ma badań, które potwierdzają tę teze); na tę chwile i grzałki i atomizery są wyposażane w tworzywa, które niwelują szkodliwość w tym zakresie. Podstawowymi związkami inhalowanymi są glikol propylenowy i/lub gliceryna. Związki te są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym i
@next720 e-faja też jest rakotwórcza. Z gliceryny zawartej w olejkach powstaje w procesie dehydracji akroleina, która jest rakotwórcza i jest wyciągana z dymem do płuc.