Wpis z mikrobloga

@next720: W porównaiu ze zwykłymi fajkami to są same plusy, na pewno e-fajki są dużo mniej szkodliwe i nie powodują raka (nikotyna sama w sobie jest uzależniająca, ale nie rakotwórcza...rakotwórcze są procesy spalania, które w e-fajce nie zachodzą), pozostaje tylko uzależnienie psychiczne od nikotyny... Byłem parę razy w sytuacji kiedy kończył mi się liquid/padała bateria i czułem się wtedy mocno niekomfortowo....
@jig_ ale gdzie ja napisałam, że to jest zdrowe? Napisałam, że nie jest rakotwórcze. Mam nadzieję, że brak umiejętności czytania ze zrozumieniem to przez porę.
@heheszek: Ja słyszałem że znajomemu sie konczyl liquid i siegał po fajke. W sumie ja mam nadzieje ze uda mi sie minimalizowac ilosc nikotyny, a jesli nie to trudno przynajmniej nie smierdze xd
@gouomp: może mu chodzi o inne zwiazki chemiczne, wiesz ja sam nie chce hejtowac bo palilem oba, teraz efajka ale te opinie o efajkach sa rozne i jak ktos zacznie palic co 5 minut to moze byc
@jig_: Moze i częściej ale pamiętaj ze to nie ma być zamiennik a pomoc w odstawieniu. Poza tym paląc zwykle fajki dostarczasz około 5tys substancji szkodliwych do organizmu a w tym kilkanaście rakotwórczych. Oglądnij filmik wyżej.
@gouomp: Z tym że rakotwórcze to nie wiem i sie nie wypowiem, pewnie tam coś jest że tez powoduje raka ale chyba jest to lepsze niż zwykłe fajki, nawet jeśli jest tak samo szkodliwe to nie śmierdzisz i niektórym taniej wychodzi (mi na przykład)
@next720: Ja proponowałem rodzinie ale oni są tak uparci i najmądrzejsi na świecie ze lepiej walić głowa w mur :D
Teraz wyszło na to ze ten co zawsze był najgorszy bo próbował używek i miał #!$%@? na to co mówi rodzina jest uzależniony tylko od sexu.