Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zapoczątkować, mam nadzieję, wspaniałe dzieje tagu #wykopowyzuzel od sytuacji z 15. biegu jedynego jak dotąd ekstraligowego meczu pomiędzy Toruniem a Gorzowem (nie nawidzę umieszczania sponsorów w nazwie klubu i będę korzystał jedynie z nazw miast lub nazw zwyczajowo przyjętych, tutaj Apator - Stal).

Mój punkt widzenia:

Rozdział 1. Tor
Greg Hancock wyraźnie z przodu, Zmarzlik zakłada się na niego na siłę przez co upada. Miedziński zachował się tak jak 100% doświadczonych żużlowców czyli prawidłowo.
Wracając do Zmarzlika: miał czas i miejsce żeby odjechać trochę szerzej, by uniknąć upadku i przerwania biegu.
Wykluczenie jak najbardziej słuszne.

Rozdział 2. Park maszyn
O telefonie do sędziego i zachowaniu w parku maszyn nawet nie chce mi się pisać. Żenada. Można kulturalnie poprosić o wyjaśnienie decyzji a ten gówniarz (tak wiem, że medalista MŚ, perełka speedwaya) pyskuje jak przeciętny gimnazjalista. Status seniora chyba do czegoś zobowiązuje. Poza tym Pan Tomek by się tak nie zachował.

Rozdział 3. Demski, Magazyn i SF
Czy tylko mi się wydaje, że Zmarzlik w akurat tych mediach jest kompletnym przeciwieństwem Pedersena. Czego by nie zrobił to zawsze wina tego drugiego, albo mechanika, albo trenera, albo żółtej podprowadzającej. Wszystkich tylko nie Bartka.
Artykuł (albo baśń) "O poważnych błędach i odsunięciu sędziego Proszowskiego" to najlepszy żart jaki ostatnio czytałem. Według mnie zawody poprowadzone bardzo dobrze, mimo że wielkim fanem tego arbitra nie jestem.

Pytania do publiczności
1. Czy na pewno oglądałem ten sam #zuzel co Pan Demski?
2. Czy uważasz, że to ja jestem niespełna rozumu i wypisuję publicznie jakieś brednie?
3. (Dla chętnych) Kogo wykluczamy i dlaczego
4. Czy powinienem sobie dać spokój z takimi wywodami na przyszłość?
  • 7
@offensive_gk: Przypominam że Pan Żużlowiec Tomek też za młodych lat miał dużo ognia we krwi, przez co miał dużo problemów z pozostałymi żużlowcami z GP, którzy jeździli przeciwko niemu. Nawet jako senior potrafił "dać w kask" Rickardsonowi (co można znaleźć na youtube). Co do Bartka to młoda i bardzo żywiołowa postać, przez co nieraz traci punkty. Po ostatnim sezonie (przypominam, że według statystyk był #1) ma wrażenie, że cała reszta przyjęła
@offensive_gk: Byłem w Tarnowie na finale i siedziałem ze znajomymi w sektorze gospodarzy, to był chyba 2012 rok? Pamiętam że przyszło tylu ludzi, że mimo wielkich chęci nie poszedłem do kibla, bo myślałem że nie uda mi się wrócić na kolejne biegi xD Ludzie wszędzie , na schodach, nad ławkami, ogólnie sprzedali chyba za dużo biletów. Poza tym mega atmosfera i zero spin! Nawet przed meczem, w kebabie na rynku gadałem
@kyle8: dokładnie, nikt się nie zgodzi żeby "remontować" (nie bardzo jestem w stanie stwierdzić co... bo należałoby tutaj chyba napisać: wybudować od nowa) tylko pod żużel, a pogodzić żużel z piłką na dzień dzisiejszy chyba się nie da według obowiązujących wymogów obu lig. Przykre, jedyny sport w tym "mieście" na najwyższym poziomie, przyciągający największą ale i tak malejącą widownię, może na parę lat utknąć w niższych klasach rozgrywkowych. Nie twierdzę,że piłka