Wpis z mikrobloga

Powrócił mój chorowitek po operacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Gupek zjadł gumową zabaweczke z lidla
( stikers czy jakoś tak) i zatkał jelito cienkie. Łączny koszt leczenia 1650 zł , ale widać, ładnie okazuje wdzięczność mrucząc i ugniatając ( ͡º ͜ʖ͡º) Mirki i Węgierki ku przestrodze pilnujcie by wasz sierściuch się tym gównem nie bawił ( ͡º ͜ʖ͡º) #koty #kot #smiesznypiesek
Pobierz kingkris - Powrócił mój chorowitek po operacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Gupek zjadł gumową zabawecz...
źródło: comment_ZJEQ1m3BQ6Vbek6a3fw2PiI9X6X5c2yG.jpg
  • 39
@kingkris: no kawał gnoja z niego xd co nie znaczy że nie dostaliśmy #!$%@? jak myśleliśmy że połknął igłę, już w święta jechaliśmy do weta w ciemno, ale się okazało że igła została #!$%@? przez niego podczas ucieczki z miejsca zbrodni. ale dobrze że twój jest zdrowy.
@kingkris: Mój pies miał usuwany kawałek jelita przez skręt i po operacji miał jeść sam ryż z marchewką, ale to mięsożerca i żryć nie chciał xD więc wrzucałam mu do tej papki taki kawałek mięsa, żeby tylko zapach dało i wyjmowałam i zjadał. Może Ci się to do czegoś przyda.
Zdrówka ()
@kingkris ufff, jak dobrze, że moja, gdy jej rzuciłam do podrzucania tego stickersa, to tylko popatrzyła na mnie z pogardą, teraz to się skończą całkowicie zabaweczki z czarnej listy.

Propsy, Mireczku, dbaj o sierściucha ( ),
@Szumnie: nie jadł, nie pił, nie srał i przelewał się przez ręce, na rtg nic nie było widać dopiero usg pokazało problem u drugiego weta. Ale przebadany był konkret krew,mocz rtg,usg , dostał w ciul antybiotyków zanim było usg bo nikt nie wiedział co mu jest i tak przez 4 dni jeździałem z nim na kroplówki i zastrzyki bez efektu. Pojechałem w nocy na modlińską na ostry dyżur i tam usg