Wpis z mikrobloga

@lukasz_: dzięki ale właśnie chcę całą żółtą-oczojebną. Jagatex znam i nie, nie chcę. Nie chcę też takich z napisem Polska czy Police (kocham) czy co tam jeszcze se piszą.
@Ostasz: niegłupi, ale ja kupiłem już dawno temu w biedrze taką dunlopa - bardzo lekka i przewiewna, w zasadzie jej nie zauważasz. A że wolałem się zabezpieczyć to oprócz tego kupiłem po prostu pas odblaskowy. Teraz nie widzę go na allegro, mniej więcej tego typu co tutaj (biały).
Do tego oczywiście czołówka, bo biegam miejscami tam gdzie nie ma żadnego oświetlenia a drogi są kręte - dzięki czołówce kierowcy mnie widzą
Pobierz enron - @Ostasz: niegłupi, ale ja kupiłem już dawno temu w biedrze taką dunlopa - bar...
źródło: comment_uDLtDhzfuv5hJPFtCl5MAnI79jWjY9Nk.jpg
@brachistochrona: po takiego grzyba, że lepiej Cię widać w kamizelce, a światełka jakoś średnio są widoczne jak nadjeżdżasz z boku. I w sumie trochę te światełka blakną jak jedziesz przy oświetleniu miejskim.
@tosyu: FJŚ oferuje chyba tylko te siateczkowe od Jagatexu, które już tu były wrzucane i których nie chcę. Chcę całą żółtą-oczojebną. Chodzi o to żeby było widoczne dobrze również w dzień. Anglicy często takie używają.
@enron: Mam
po takiego grzyba, że lepiej Cię widać w kamizelce, a światełka jakoś średnio są widoczne jak nadjeżdżasz z boku.


@Ostasz: jakoś nie widzę, by osobówki były oblepione odblaskami po bokach, chociaż są dłuższe od roweru i poruszają się szybciej (nietrudno o kolizję)
Wiele światełek potrafi oświetlić prawię półsferę. Poza tym rowerzyści też mają oczy.

I w sumie trochę te światełka blakną jak jedziesz przy oświetleniu miejskim.

( ͡° ͜ʖ