Wpis z mikrobloga

@1021690019151491:
Od góry:
1. Clinique pianka do mycia twarzy (dobra do golenia btw)
2. Clinique emulsja nawilżająca do twarzy
3. AA peeling do twarzy
4. JLD pomada (?) do włosów - taki lepszy żel, po którym nie wyglądasz jak Seba ;)
5. Kerastase szampon pogrubiający włosy
6. Kerastase szampon przeciw wypadaniu włosów
7. Trussardi Uomo - perfumy
8. Gilette Fjużon Power - maszynka do golenia a la wibrator ;)
@NowyJa:
Kupuję stacjonarnie, przez neta pewnie będzie taniej, tylko znajdź sprawdzone źródło.
1-2 salon Clinique (np. w GalMoku)
3. Tesco
4-6 salon fryzjerski JLD
7 dowolna drogeria (Douglas, Sephora etc.)
8 wszędzie (np. Tesco)

5 i 6 działają?

Działają - ale nie mam problemu z wypadającymi włosami, więc trudno mi mówić o skuteczności 6., używam go, bo mi "leży" :)
@Dutch: Dzięki Mireczku. Jakoś mnie natchnąłeś, godzinę szukałem i czytałem opinie. Uf. idę jutro do rossmana zapolować na jakieś cuda do twarzy.
Bo obecnie mam jakiś chyba już 4letni krem nivea tylko.. ;)
5. Kerastase szampon pogrubiający włosy

6. Kerastase szampon przeciw wypadaniu włosów

@Dutch: Spotkałam się z wieloma opiniami, że szampon ma przede wszystkim (łagodnie) oczyszczać, poza tym trzyma się go na głowie (zazwyczaj) krótko, a to nie sprzyja skutecznemu poprawianiu kondycji. Z tego względu nie warto wydawać fortuny na szampony, lepiej zainwestować w odżywki/maski.
Btw poka skład.
jeśli mogę wbić swoje trzy grosze, to używanie chemicznych kosmetyków nie ma zbyt wiele z dbaniem o siebie


@matra: Jesteś jedną z tych osób, której kosmetyczkę chciałabym zobaczyć:)
@rdza: dlaczego?
Nic w niej nie ma specjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam niestety problematyczną cerę, bo AZS + mieszana i niewiele kosmetyków na mnie działa, ale tak w skrócie - Nivea z aluminium + Nivea q10 z parabenem, ale to jedyny krem, który robi mi dobrze na ten czas + peeling z kawy lub arganowy + tonik z olejku pichtowego i nafty. Do tego mam płyn