Wpis z mikrobloga

Virtus.pro posądzone o podkładanie meczy w #csgo !

Znany wszystkim caster Sadokist publicznie zasugerował, że Virtus.pro specjalnie przegrywa mecze by czerpać w tym korzyści w zakładach bukmacherskich. Matthew Trivett wyraził swoją opinię wczoraj po przegranym przez Virtus.pro meczu z Heroic 1:16. Zaskakujące jest publiczne wyrażenie tak kontrowersyjnej opinni podczas transmisji ESL Pro Leaguewyrażenie. Matthew ‘Sadokist’ Trivett stwierdził również, że Valve powinno wziąć pod lupę wszystkie czołowe drużyny i ich niespodziewane porażki przypominająć sprawę IBUYPOWER.

Osobiście nie sądzę, że Virtus.pro miałoby jakikolwiek interes w podkładaniu meczy. VP jest zdolne wygrywać turnieje i zarabiać ogromne pieniądze z nagród. Mam nadzieję, że ostatnia zniżka formy jest tylko chwilowa.

źródło słów Sadokista: https://www.youtube.com/watch?v=u-iOnwhDJ9w

Zachęcam do śledzenia Fanpage PiaerTV, gdzie znajdziecie więcej newsów, atykułów, oraz ciekawostek temat CSGO
#piaertv
Piaer - Virtus.pro posądzone o podkładanie meczy w #csgo !

Znany wszystkim caster ...

źródło: comment_UD9efuaJPfyPbJc0NHMEs7RPG88aq2IS.jpg

Pobierz
  • 12
@Piaer Nie znam angielskiego na tyle żeby wszystko co mówi zrozumieć, ale odniosłem wrażenie że chodzi mu bardziej o całkowite olewanie meczy niż o ich podkładanie. Mam rację?
@kvvach na pewno opuścili treningi grając w inną grę, chyba Battlegrounds.
Moim zdaniem granie w inny tytuły niekorzystnie wpływa na formę. Dostosowujemy się do innej czułości myszy, innego strzelania, innych schematów myślenia.
@Piaer: Ktoś tam zasugerował że obstawiają za nich jacyś dobrzy koledzy co może być w sumie jakąś prawdą, bo tak to są nie wykrywalni. Wszystkie poprzednie bany były tylko dlatego że Valve miało dowody ze steam.