Wpis z mikrobloga

Byłam w rossmanie ale za duzo ludzi i nie można było sie dopchać do niczego ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec wstawiam nawet to co mi się juz skończyło ale polecam:

1. Szminka Givenchy 202 Rose Dressing, ładny kolor ale nie mam szczęścia do szminek i wszystkie mi schodzą po kilku godzinach, pewnie dlatego ze jem co pol godziny (XD) ale moja mama używa podobnej i trzyma cały dzien, wiec to zapewne zależy od trybu dnia
2. Inglot baza pod makijaż zielona, fajna i delikatna, ale jak ma się suche skórki to zostawia ślady i wyglada się jakby miało zielona twarz także najpierw trzeba nawilżyć twarz
3. Pomadka Inglot 404 nude, bardzo ładny kolor jasny nude, ale tak jak w punkcie pierwszym wspomniałam, za duzo jem i krótko mi się trzyma
4. Tusze do rzęs Marc Jacobs i Chanel (próbki), najlepsze tusze jakie używałam, nie sklejają się i nie brudzą powiek
5. Puder Sisley- bardzo matuje twarz i trzyma z dała od świecenia caly dzien
6. Róże Guerlain i Chanel - ładny delikatny efekt, ale trzeba uważać ile produktu się nakłada bo łatwo o wpadkę
7. Cienie do oczu Dior - 4 kolory + baza i dwa aplikatory, błyszczące i nadające się na duże wyjścia, trzeba uważać bo łatwo można się pobrudzić i zostaje świecąca twarz
8. Na gorze eyeliner L'oreal superliner perfect slim, mam od kilku miesięcy a użyłam moze raz, ale z tego co widzę to został ładny czarny kolor, nie zastyga i nie zamienia się w szary, kreski są bardzo cienkie i eleganckie
9. Podkład w musie (?) essence, mam kilka miesięcy, używam 5 dni w tygodniu i końca produktu nie widać. Bardzo wydajny, ładnie kryje i dopasowuje się do koloru naszej twarzy
10. I ostatnie: korektor zielony z Lily Lolo i do tego pędzelek z tej samej firmy. Ładnie zakrywa niedoskonałości i nie zauważyłam zeby skóra mi się od niego męczyła ʕʔ

To na tyle, pominęłam oczywiście kremy do twarzy, toniki i inne produkty do pielęgnacji bo wyszedłby za długi post a mi samej nie chce się tyle pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazkosmetyczke #rozowepaski #kosmetyki
Crowlek - Byłam w rossmanie ale za duzo ludzi i nie można było sie dopchać do niczego...

źródło: comment_c5YWVT1EVvuC86eDV6DfGyPxIMGR8lNM.jpg

Pobierz
  • 11