Wpis z mikrobloga

Rozbita Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nówka sztuka, podobno miała parę dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tego co da się wyczytać w internecie podobno szkoda całkowita.

Zdjęcie z: https://www.facebook.com/holowanie24wawpl/posts/415883075448359?hc_location=ufi tutaj też więcej zdjęć.
No i jeszcze jeden FP z dużą ilością zdjęć i komentarzy: https://www.facebook.com/PremiumMoto/photos/a.213453798732039.50956.198136800263739/1295424040535004/?type=3&theater
#alfaromeo #alfaholicy #samochody #motoryzacja
ArekJ - Rozbita Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nówka sztuka, podobno miała parę dni ...

źródło: comment_AOSwoRCmlv7C2tvLzAAiUo3BSawhelGl.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@kipowrot: jeździć, a nie się rozbijać ;) Dobrze, że to było drzewo, a nie np. przystanek pełen ludzi, bo prędkość była niemała raczej.
  • Odpowiedz
@kipowrot: ( )
@Eternit_z_azbestu: widziałem ją wczoraj na żywo, na moje oko nie jest zbyt prosta.
Dodatkowo gdzieś w sieci czytałem, że karbon w elementach zawieszenia podczas kruszenia się narobił trochę szkód.

Ogólnie nie zdziwię się jak ktoś to kupi i gdzieś tam podrutuje, ale myślę, że prędko na ulicę nie wróci.
  • Odpowiedz
@ArekJ: To jest nic dla naszych speców. Aż tak bardzo mocno nie dostała bo tylna szyba w całości, czyli spokojnie do naciągnięcia na ramie. 100% fabryka to nie będzie, ale koszt zakupu i naprawy tego to będzie wręcz promocja w porównaniu do ceny nowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ludvigus: w sumie to nie wiadomo czy to był dziennikarz, mógłby to również być pracownik Alfy, jakiś znajomy pracownika Alfy itd. itp. Nie ma gwarancji, że to dziennikarz, chociaż jest spora szansa bo duża część dziennikarzy jeździ mało rozsądnie, no bo w końcu nie ich...
@jaceks653: HAHAHA XD
Nie.
Żarty o Alfach na lawecie przestały śmieszyć jakieś 10 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ludvigus: Słyszałem już tyle różnych wersji od dziennikarzy motoryzacyjnych, że tak naprawdę to nie wiadomo jak jest naprawdę.
No tak, tam teraz stoi bo tam są trzymane egzemplarze prasowe.
  • Odpowiedz