Wpis z mikrobloga

@rossx Golf, Leom TDi, Fabia też TDi wyjdzie najekonomiczniej. W tej cenie nawet jakąś A4 znajdziesz. Kwestia tylko znalezienia uczciwego sprzedawcy. Ogólnie jest sporo takich autek, ale np. japończyki rdzewieją a tego Ci pewnie nie potrzebne.
  • Odpowiedz
@rossx: Ford Focus MK1 dla mnie w sedanie linia zajebista ale w sedanie mało jest na sprzedaż.
Mitsubishi Colt CZ3 u nas jest 2005 rok 1.3 benzyna, pali ok 7 litrów ale ładny, mały i zwinny, płaciliśmy rok temu 7 000zł z uszkodzoną sprężarką od klimy.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: O właśnie Fabia też o tym myślałam
Ewentualnie corsa ale wersja c. Aktualnie mam dostaną w spadku za grosze wersję b (98r.) i strasznie rdzewieje do tego co chwile coś się psuje. Też są z nią takie problemy?
  • Odpowiedz
@rossx VW Golf IV 1.9 tdi , fabia , Yaris lub Corolla jakąś w dieslu. z czasem zardzewieje każdy . Jak chcesz nierdzewiejący w miarę to stary mercedes w124 , ale to jest wielkie wołowate i bez klimy .
  • Odpowiedz
@rossx: Fabia, Polo 9N, Ibiza 6l - to w zasadzie to samo więc możesz wybrać to co z wyglądu najbardziej Ci odpowiada... Generalnie przyjemne auta, silniki tdi są nie do #!$%@? - od 6lat w silniku nie padło mi absolutnie nic, po za bendiksem i akumulatorem - za to ciągle mam problemy z zawiasem, ciągle coś...
  • Odpowiedz