Wpis z mikrobloga

Dobra.
Telefon znow sie #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co prawda nie moj tylko Zony. Ale i tak dupsko. Zeby nie bylo,ze cebulilem. Po ostatnich moich cyrkach z Xperia i ich serwisem kupilem pod koniec stycznia 2 Samsungi S7. Nowki sztuki. Za w sumie kolo 5k cebulionow.
I Zony dzis umarl. Jechalismz na 2 auta S8 i zdechl. Niechce sie wlaczyc za chiny ludowe. W pamieci sa bardzo wazne dla nas zdjecia i filmy z dzieciakami. Oczywiscie Zona nie wlaczyla backupy do chmury chociaz jej 100x mowilem #logikarozowychpaskow Hardreset #!$%@? je z pamieci ? Zreszta i tak go nie idzie zrobic, bo zadna kombinacja z YT nie dziala. Nie reaguje na zaden przycisk. Byl pod ladowarka, ale nie widac roznicy. Poprostu jakby umarl. "No zabil sie na smierc. Zginol"

Ma ktos doswiadczenie z serwisem samsunga? Cos lepiej jak Sony? Dlugo trzeba czekac?

Jaka jest szansa ze nie wywala fot?

#samsung #android #telefony #serwisgsm #androiddev
  • 7
@bigger: serwis samsunga raczej bedzie miał w dupie Twoje dane. Mozliwe ze wg swoich procedur i tak go wyczyszczą jesli zatrybi.
Zadzwoń do mnie jutro (bede na nogach od 10 rano) to cos wymyślimy.
@bigger serwis gwarancyjny na 100% wyczyści telefon, bo takie mają procedury. Po prostu muszą wgrać aktualne oprogramowanie i i wykonać testy. Możesz spróbować poszukać w Twojej lokalizacji autoryzowanego serwisu Samsunga http://www.ccsonline.pl/index.php?option=com_qcontacts&view=category&catid=40&Itemid=63 i spróbować zagadać na miejscu, po ludzku, czy mogliby zgrać dane przed wyczyszczeniem. Może trafisz na mniejszego służbistę i się uda.
@bigger: ogólnie, oczywiście wobec mojej obiektywnej opinii, jedyne w czym samsung>iPhone to robienie zdjęć. W całej mojej najbliższej rodzinie (rodzeństwo, rodzice) wszyscy mamy ajfony, w tym tata 5s'a i s6, bo służbowy) i mówi, po ponad roku użytkowania, ze nigdy osobiście nie wziąłby tego telefonu. Zacinki, wyłączanie sie z dupy, jakieś lagi i jeszcze inne małe niedociągnięcia. Odpowiadając na Twoje pytanie- szanse są niewielkie, ale zawsze jakieś są. Moze to jedynie...
@bigger jak jesteś z warszawy to polecam Ci serwis na Chmielnej 98 "Service Logistics". Korzystałem 2 razy i robili zawsze od reki. Raz wymienialem wyswietlacz w Note 3, a drugi raz ratowali mojego uceglonego s4.
@bigger: wszystkie serwisy maja w regulaminie, ze backup jest klienta wlasna sprawa. Dlaczego nie isc do gwaranta juz ci wyjasnili, musisz isc do porzadnego serwisu gsm. Moze zwyczajnie np. bateria padla, skoro logikarozowychpaskow wchodzi w gre.