@Oskarek89: mozesz pdoawac jakie chcesz staty ale to nie zmienia faktu ze sedzia wypaczyl wynik. Tak samo jak wypaczyl wynik Barki z PSG i tyle. Wprowadzic VAR i nie bedzie #!$%@?. Mialbys troche godnosci i przyznal to uczciwie ze Real awansowal dzieki sedziemu. Nie mowie ze jakby nie pomogl to by nie awansowal, tego nie wiemy, ale stalo sie jak stalo a Twoje fanbojstwo Cie zaslepia.
@Oskarek89: Racja. Sedzia #!$%@? ten mecz i tyle. Moze by i tak awansowal Real, moze nie, ale w takim przypadku musimy powiedziec ze wynik jest wypaczony. Nie wiem czemu bronisz tak bezsensownie tego Realu. To nie ich wina ze sedzia #!$%@?, a nie mieli okazji wygrac w uczciwym meczu - to tez nie ich wina. Potrzebujemy powtorek i tyle, wtedy skonczy sie skomlenie obu stron po kazdym meczu na szczycie z
Zakładając że sędzia się nie myli, Real od 48 min gralby 11v10, ale okradli Bayern bo dostali gole że spalonego w dogrywce, której by zapewne nigdy nie było gdyby wyrzucili z boiska Vidala w 48minucie lub nie uznali gola Bayernu na 2-1
Nie rozumiem tego kompletnie jak można to nazwać wypatrzeniem wyniku, skoro głównie dzięki fatalnym decyzjom sędziego było coś takiego jak dogrywka

Swoją drogą nawet jakby Vidal juz w 5min wyleciał
@palaczio7: > złe sędziowanie przyczyniło się do wyniku ale nie do awansu

tego nie wiesz

co jest odwrotnością Barcelony z Paris saint-germain

@palaczio7: a kto tutaj cokolwiek pisał o Barcelonie? Po jakiego pierona przywołujesz Barcelonę?
@Perlo: Ciekawe czemu nikt z tych co uważają, że Real awansował dzięki sędziom, nie ma trochę godności i nie napisze, że Vidal za to już w 5 minucie mógł wylecieć. Nie uszkodził Isco jakoś specjalnie tym faulem, ale za atak na nogi od tyłu, bez piłki chyba wiadomo co się należy. No ale to był początek meczu, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że sędzia nie chciał od razu zabijać widowiska,
poleglem - @Perlo: Ciekawe czemu nikt z tych co uważają, że Real awansował dzięki sęd...

@poleglem: ja mowie tylko ze real nie wygral uczciwie i sedzoa wypaczyl wynik. nie mowie ze nie powinien #!$%@? vidala itd itd tylko mowie ze powinnismy obejrzec zupelnie inny mecz. ja nie mam za zle ze real awansowal bo bledy soe zdarzaja. i moze ktos twierdzic ze wygral zasluzenie i nie bede sie w sumie spueral ale nie mozna powiedziec ze wygral uczciwie
@tubbs: bo ja nie wiem Czemu uważasz że jakieś Niemcy powinni awansować wyjeżd
żając na obcy teren przy niekorzystnym dla nich wyniku dostali dwa gole w prezencie od realu i dlatego grają dogrywkę i oczywiście że to był błąd przy pracy który poprawili w dogrywce wygrywając 6-3.
@Perlo: A jakby Bayern awansował, to byłoby uczciwie? Nie jestem fanem stwierdzenia, że ktoś na coś "zasłużył", ale w tym przypadku to właśnie Realowi bardziej należał się awans, bo od Vidala wszystko się zaczęło i jest duża szansa, że na nim by się skończyło, nie byłoby żadnej dogrywki, spalonych i tak dalej.