Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiemy jak bardzo lubicie czytać i dlatego mamy dla Was kolejną książkową propozycję. To powieść Maggie Stiefvater "Wyścig śmierci", książka fantastyczno-przygodowa, której historia wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu aż do ostatniej kartki. Chcielibyście ją od nas otrzymać? Jeśli tak - dobrze się składa, bo mamy kilka takich! :-) A co należy zrobić aby otrzymać książkę? Już wyjaśniamy...

Opisz nam swój najbardziej spektakularny wyścig z czasem, z którym przyszło Ci się zmierzyć! Budzik nie zadzwonił na czas? Termin egzaminu wypadł Ci z głowy? Pociąg z najpiękniejszą kobietą na świecie właśnie odjeżdżał? A może dziecko postanowiło przyjść na świat, gdy odległość do najbliższego szpitala wynosiła 100 km? Opowiedz swoją trzymającą w napięciu przygodę, koniecznie pod tagiem #wyscigzczasem - 10 bohaterów najciekawszych opowieści nagrodzimy książkami! (ʘʘ)


Wyniki - 21.04.2017

#ksiazkiwykopu #ksiazki #wykop #czytajzwykopem #konkurs
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiemy jak bardzo lubicie czytać i dl...

źródło: comment_LRIFcE8gNtB6b8m9TsVu2zKYVutN8Pdb.jpg

Pobierz
  • 75
@wykop: Kiedyś dawno temu znalazłem w internecie taką śmieszna pastę o serwerach, wrzuciłem ją na taką stronę i tam mi taki Michau napisał usuń to szybko, bo usuną ci konto, a ja wtedy w drodze do biedronki byłem, bo to w tłusty czwartek i spotkałem tako Anie i ona kupowała rogale i przez nią była taaaka kolejka. No i potem jak zapłaciłem to wsiadłem do opla( chce go ktoś kupić?) i
@wykop: śniło mi sie, że chciało mi sie sikać, wiec zacząłem sikac, uświadomiłem sobie, że to sen wiec w porę sie obudziłem. Nacisk był tak mocny, że to nie minęły nawet sekundy nim pojawiłem sie w toalecie. To nazywam wyścig z czasem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wykop: kiedyś siedziałem w domu na mirko i spostrzegłem, że zostało 5 minut do autobusu, wyszedłem szybkim krokiem na przystanek, a że mam blisko to bez problemu zdążyłem i wygrałem wyścig z czasem, spektakularnie co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)