Wpis z mikrobloga

@zvonimir: serbie tak bardziej tranzytowo i do polowy dojechalem, #!$%@? bo sie juz zmeczylem i w niszu na pociag poszedlem, bo nie moglismy nic zlapac. Same turasy do niemiec wracaly z wakacji u rodzin :D. Macedonia na stopa bardzo spoko sie jezdzilo, no di grecji nie jedz, infrastruktury nie maja do stopowania ani s ogole nic
@zvonimir: A co byś chciał wiedzieć dokładnie? Łapanie stopa idzie na lajcie (nawet na #!$%@? gdzie byłem pewny, że utknę, udawało mi się coś złapać). W Serbii dużo cyganów. Czarnogóra najpiękniejsza na świecie. Wszędzie całkiem tanio. Ciężko tam podróżować samemu, bo ciągle się na kogoś trafia. Ludzie całkiem mili ale np w Bośni łapiąc stopa musisz od razu mówić, że nie masz hajsu, bo popularne tam są płatne podwózki.
@zvonimir: ja bym gazu nie chciał, bo jakiś #!$%@? granicznik w Bośni (ale chorwat, przy wyjeździe z Chorwacji!) chciał mi wlepić 300 euro mandatu za gaz. 40 minut go błagałem i w końcu puścił.

Z Czarnogóry - KONIECZNIE zobacz Durmitor. Mnie wybrzeże trochę zawiodło, ale góry mają czarnogórcy niesamowite (pic related). No i Stari bar zdecydowanie warto. Stolicę omijaj szerokim łukiem, nic tam nie ma.

Bośnia jest super, mój ulubiony kraj
Pobierz CarlGustavJung - @zvonimir: ja bym gazu nie chciał, bo jakiś #!$%@? granicznik w Bośn...
źródło: comment_wZCa0pHhIVyvitOmK74yanNyK0yi72MT.jpg