Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde Mirki, zawsze imponowały mi kobiety, które emanowały mądrością. Nie przemądrzałą inteligencją, ale taką zwyczajną życiową mądrością.
Nie ważne, jaki kolor oczu, duże czy małe piersi, w końcu mądra kobieta nie doprowadzi u siebie np. do kilkudziesięciokilogramowej nadwagi, ale ważne, żeby miała swoje hobby, interesowała się czymś i pozwalała na podobne pasje (niekoniecznie takie same) u partnera. Przez hobby mam na mysli cos innego niz hehe malowanie paznokci, hehe moda hehe kosmetyki.
Chodzi mi o kobietę, która umie w życiu się znaleźć (to nie to samo, co "ustawić"), która szybko podejmuje właściwe decyzje, nie szuka na siłę dziury w całym, wie o swojej atrakcyjności i szuka czegoś więcej, niż tylko zasobnego czy przystojnego partnera.

Przez całe 30 letnie życie poznałem może ze 3 takie - wszystkie są niestety zajęte. Dlatego drogie Mirki, gdzie szukać ogarnietych kobiet? Bo wiem gdzie nie szukać - na tinderze, klubach i na wykopie bo tutaj nie poznałem ani jednej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gorzkiezale otaguje tez #wroclaw bo reszta miast mnie nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 25
  • Odpowiedz