Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde Mirki, zawsze imponowały mi kobiety, które emanowały mądrością. Nie przemądrzałą inteligencją, ale taką zwyczajną życiową mądrością.
Nie ważne, jaki kolor oczu, duże czy małe piersi, w końcu mądra kobieta nie doprowadzi u siebie np. do kilkudziesięciokilogramowej nadwagi, ale ważne, żeby miała swoje hobby, interesowała się czymś i pozwalała na podobne pasje (niekoniecznie takie same) u partnera. Przez hobby mam na mysli cos innego niz hehe malowanie paznokci, hehe moda hehe kosmetyki.
Chodzi mi o kobietę, która umie w życiu się znaleźć (to nie to samo, co "ustawić"), która szybko podejmuje właściwe decyzje, nie szuka na siłę dziury w całym, wie o swojej atrakcyjności i szuka czegoś więcej, niż tylko zasobnego czy przystojnego partnera.

Przez całe 30 letnie życie poznałem może ze 3 takie - wszystkie są niestety zajęte. Dlatego drogie Mirki, gdzie szukać ogarnietych kobiet? Bo wiem gdzie nie szukać - na tinderze, klubach i na wykopie bo tutaj nie poznałem ani jednej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gorzkiezale otaguje tez #wroclaw bo reszta miast mnie nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawi mnie w którym miejscu według facetów zaczyna się hobby/pasja. Tzn. czemu moda lub kosmetyki nie są uważane za pasję. Sama mam trochę inne zainteresowania, ale też uważane za typowo kobiece (gotowanie, pieczenie, uprawa roślin, szczególnie ziół, które mogę w kuchni potem wykorzystać).
No bo przecież prawie każdy gotuje, prawie każdy ma jakieś kwiatki na oknie, więc co to za pasja... Z modą i kosmetykami też jest podobnie - każdy
  • Odpowiedz
@AspolecznaWSieci: jeśli by uznać, że malowanie się to pasja to i mycie zębów można pod pasję podciągnąć. Pasją by mógł być jakiś makijaż artystyczny (taki powiedzmy cosplayowy)
Hodowanie na parapecie 5 doniczek to też raczej nie pasja (no offence), uprawę jakiegoś większego ogrodu, gdzie jest zabawa w jego kompozycję itp można by pod pasję podciągnąć (ale taką samodzielna oprawę).
  • Odpowiedz
@kilcars: Nie zgadzam się, że pasja zależy od ilości. Raczej od tego, ile czasu i serca temu poświęcasz. Jak ktoś chce, to będzie pasjonował się uprawą jednego kaktusa, robił zdjęcia, notatki i kupował książki o pielęgnowaniu kaktusów.
Ale trochę racji jest z tymi kosmetykami- codzienna toaleta to raczej nie pasja. To znaczy, może być. Ale zazwyczaj jeśli któraś "interesuje się" modą i kosmetykami, to po prostu nie ma pomysłu co odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@kilcars: Pewnie są, ale to i tak przykład. Nie ma co się czepiać, że jak ktoś ma pięć doniczek na parapecie zamiast szklarni, to nie może się pasjonować uprawą roślin. To coś, co siedzi w sercu, a nie w warunkach lokalowych. Ba, tak samo można się pasjonować motocyklami i nie mieć kategorii A.
  • Odpowiedz
@AspolecznaWSieci: bo wiekszosc lasek mowiac ze interesuje sie moda i kosmetykami ma na mysli to ze sie maluje i wie kiedy jest promo w rosmanie xD
Jakby robili to jakos fajnie / artystcznie nie wiem do sesji, do cosplayow, do czegos tam, potrafily doradzic innym jakie techniki zastosowac do jakis tam rodzajow twarzy to spoko, propsuje ale w innym wypadku moim hobby rownie dobrze moze byc picie alkoholu
  • Odpowiedz
@PanKara: Z drugiej strony, jeśli ubranie się i umalowanie to jest jedyne, do czego przywiązują w swoim życiu wagę, a te nierówne kreski nad oczami to cel i jedna z niewielu rzeczy, które sprawiają im radość... Może to i pasja? Adekwatna poziomem, ale pasja. Zawsze lepsza niż imprezy i seriale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A propo picia alkoholu... Może lepiej już być hobbystą- piwoszem-neofitą niż zwykłym alkoholikiem?
  • Odpowiedz
@mikw: wole byc degustatorem whisky ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No ale to dalej w takim razie nie jest poziom do którego szuka op xD ale cos w tym jest, moze trzeba cieszyc sie z malych rzeczy?
  • Odpowiedz
@PanKara: Bo już bardziej weszliśmy w dyskusję z @AspolecznaWSieci niż z OP-em ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A OP chce trochę gwiazdkę z nieba. Normalna, ogarnięta, atrakcyjna kobieta z pasją będzie zajęta od szkoły średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale szukaj chłopie, może wkręć się na imprezę integracyjną w korpo, znajdzie się jakaś ogarnięta i samowystarczalna "najpierw kariera". Albo w muzeach, kinach studyjnych, warsztatach
  • Odpowiedz
A OP chce trochę gwiazdkę z nieba


@mikw: i to jest chyba najsmutniejsze w tej historii xD ja generalnie też takich nie poznaje, ale ludzie czasem poznaja sie w pracy... co z kolei jest wbrew moim zasadom, ze nie sra sie tam gdzie sie je ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i generalnie to ciezko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aj_waj: Niektóre spędzają przed lustrem całe godziny - malując się i przebierając ;-). W każdym razie widząc ilość blogów modowych (tzw. szafiarki) i kosmetycznych, wydaje się, że to najpopularniejsze hobby wśród dziewczyn. A akurat osoby prowadzące bloga na dany temat można określić jako ludzi z pasją, mimo że to wciąż tylko ubieranie się/przebieranie się i malowanie.

Ja akurat dla swoich roślinek szklarnię posiadam, a właściwie szklarenkę, ale nie sądzę, żeby to
  • Odpowiedz