Wpis z mikrobloga

@anas_lex: ja też nie lubie, gusta i gusciki, jak komus sie nie podoba to niech siedzi cichutko. czesto slysze albo widze jak ludzie narzekaja "co ty sluchasz" ale nie widze problemu, niech se drugi czlowiek robi co chce... Mnie to tam w sumie #!$%@? :)
@anas_lex: @pablopavo92: niby gusta i gusciki, ale prawda jest taka, że dla samców alfa nadają się tylko cruisery, ew choppery, a nie jakieś piździki, na których prędzej czy później się ktoś #!$%@?. Ale jeździj czym chcesz, tylko nie pierdź za głośno.
@anas_lex: nie dlatego że ja tak twierdzę, tylko ja tak twierdzę, bo tak jest. Hurr ścigacz do 100 w 2 sekundy, patrz jaka moc durr. Na ścigaczach w większości jeżdżą właśnie takie zjebki, które jak będą mieli prostą nawet w centrum miasta, to pocisną od razu i to tylko dla lansu. #!$%@? ich obchodzi, że ludzi tylko #!$%@? ten #!$%@? dźwięk ich skuterka. A chłodny gość z motocyklem, będzie miał w
@anas_lex: przeczytałem jeszcze raz wypowiedź @mikolach:, widać, że po prostu naoglądał sie SONS OF ANARCHY i teraz przeżywa oraz wierzy, że tak wygląda zycie motocyklisty..... byla tak scena jak gosciu na jakims ścigu robil se zdjecie przy motorze ktoregos czlonka i dostal #!$%@?
@mikolach: ja tam lubie motory pokroju Honda Shadow ale w najbliższej przyszłości nie wiem czy będzie mnie stać na coś z tego gatunku wiec poluje na CB500 jak sie uda, a 636r to po prostu piękny scig, ładniejszego z tej klasy motocykli niema