Wpis z mikrobloga

@LadyRaspberry: jak dla mnie to masz dobry wzrost, chociaż idealnie byłoby parę centymetrów mniej :) daj zdjęcie to ci powiem w czym jest problem, bo na pewno nie we wzroście ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LadyRaspberry: prosta sprawa: musisz huknąć jak sowa, potem dwa razy zakląskać jak słowik, trzy razy psyknąć jak czyżyk i znowu huknąć jak sowa. Wtedy przyleci mój gołąb, gruchnie porozumiewawczo i odbierze zdjęcie, by następnie dostarczyć je do mnie na PW. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
185 tutaj i tez się czuje skreslona ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeciętny wzrost ma chyba największe branie


@Sluaagh: Widuję laski twojego wzrostu i chodzą za rączkę z wyższymi kolesiami, z niższymi nieporównywalnie rzadziej ale też są takie pary. Po prostu znajdź sobie swojego olbrzyma :)
to jest właśnie najtrudniejsza misja na Marsa. Ciekawi mnie właśnie czemu niskich facetów ciągnie do takich żyraf jak ja.


@Sluaagh: Ci niżsi mieli niewiele mniej cm. Twoje 185 to nie jest jakiś gigantyzm, nie przesadzajmy choć gdy stoję koło laski wyższej ode mnie (183) to czuje się trochę jak #!$%@? ale jeśli poza wzrostem reszta jest porządku to z nie jedną miałbym ochotę na fiku miku.
to jest właśnie najtrudniejsza misja na Marsa. Ciekawi mnie właśnie czemu niskich facetów ciągnie do takich żyraf jak ja.


@Sluaagh: Tak w ogóle to proporcje nieco się zmieniły z tego co zauważyłem na wykopie. Wysoki koleś nie zaczyna się już od 182/3 ale od 185 czy nawet 188cm więc niech kurduple Cię nie obchodzą.
@mojeszczerekonto Pardon poniósł mnie melanż. Do mnie najczęściej podbijają 175 i niżej. Wtedy to się czuje jak jakiś mutant. I jeszcze odnoszę wrażenie, że traktują mnie poprostu jako ciekawe zjawisko.
Pardon poniósł mnie melanż. Do mnie najczęściej podbijają 175 i niżej. Wtedy to się czuje jak jakiś mutant. I jeszcze odnoszę wrażenie, że traktują mnie poprostu jako ciekawe zjawisko.


@Sluaagh: Piszesz,że czujesz się skreślona a jednak pobijają(karły ale są). Jak już pisałem super wysoka to nie jesteś i jeśli jesteś w porządku to znalezienie kogoś nie powinno być problemem. Na prawdę leży Ci to na sercu czy tylko sobie myślisz "ee