Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Mam na sprzedaż jednego z najlepszych tanków pod kupowane grzałki.
Originalny Uwell crown v1: jednej z najczęściej polecanych parowników "pod smak", generujący przy tym ogromne ilości dymu, w stanie IDEALNYM, bez żadnych rysek czy otarć. W zestawie trzema grałkami 0.25ohma(40-120w, jedna używana 3dni-zamontowana, dwie nowe)+ jedna nowa 0.5ohma(40-80w) + jedna ni200(0.15ohm- wkręcona na 3 buchy). Sprzęt z cetyfikatami originalnosci+pudełko+zapasowe uszczelki+ zapasowe szkiełko.
#epapierosy
  • 11
Myślę że 100, wiem że trochę dużo ale bardzo potrzebuje tych pieniedzy, dorzucamy grzałki, tank prawie nowy, parę dni używany, zero śladów użytkowania, dodam jeszcze vapebandy, mogę liquidu trochę jeszcze dołożyć, mogę jeszcze dołożyć dripper smok Carterpillar ale trzeba ustnik jakiś dołożyć, dwie śrubki od bazy dobrać bo brakuje i jeden słupek jest lekko krzywy.
@nilmaXgamer: @Waspin: jak zabardzo przesadziłem z cena to proszę o informację, kulturalnie, ale szkoda mi go za mniej oddać, więc jak się znajdzie kupię to sprzedam jak nie to zostawię chyba sobie, na Facebook widziałem uwella samego bez grzałek za 70zl, więc nie wydaje mi się żebym przesadnie dużo chciał, a kupiłem go za 130zl