Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesterRaiin: Nie mam kamerki, musiałbym załatwić jakąś, poza tym w sumie jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do wieloosobowych sesji przez skajpy itp. imo to wychodzi większy burdel niż zwyczajnie tekstowo jechać ;d
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: To może nie przez skajpa tylko przez teamspeaka? Imo wygodniejszy do masowego porozumiewania się, skajp to bardziej na 2 osoby :P (Chociaż mogę się mylić, bo w sumie ze skajpa korzystałem kilka razy w życiu ;d)
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: #!$%@? mać. Widzę swoją postać w tym wszystkim...

Świetnie, to wyszło, wielki szacun dla Ciebie. Ja się ze swojej strony obawiam, że mogłabym wypaść z akcji przez nieogarnianie, jak @mateuszo, albo net nie pozwoliłby mi na ogarnięcie :/

Czy jakieś kolejne w tym stylu pisz z wykopem jest zaplanowane? kto będzie będzie nadzorcą? Błagam o powiadomienie, żebym tym razem mogła zaplanować wszystko i się pojawić :)
  • Odpowiedz
@hakuna_matata: Jutro mam jakąś rozróbę w robocie, nie wiem co z tego wyjdzie, po powrocie będę wiedział co i jak. Reszta zebranych - jak widziałaś - miała trochę fajnych pomysłów, jakby to zebrać, przemyśleć... :]
  • Odpowiedz