Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
  • Odpowiedz
Zagniewany kopię w szafkę.

- #!$%@?, same cholerne papiery, w dupie to mam, ide ogarnąć co jest za drzwiami

AKCJA: Ruszam w kierunku drzwi z zamierem przejścia przez nie i zobaczenia co jest po drugiej stronie
  • Odpowiedz
Za drzwiami, które otworzyła @Czekoladowa_: widnieje obraz, którego się nie spodziewaliście. Galeria ustąpiła miejsca jakiemuś labiryntowi korytarzy pokrytych metalicznym, czarnym materiałem, przypominającym ni to smołę, ni to polerowaną stal. W wasze nosy uderza lekki zapach stęchlizny, tak jakbyście weszli do dawno nie wietrzonego pomieszczenia, a do waszych uszu dobiega odległy dźwięk jakby mruczącego, gigantycznego kota - najwyraźniej gdzieś tam pracuje jakaś wielka maszyneria
  • Odpowiedz
Staje zszokowany patrząc na dziwny korytarz, po czym ze zdenerwowania uderzam siekierką w ścianę i odwracam się do reszty.

- Co to #!$%@? jest, jakaś ukryta kamera? Co się do cholery dzieje? Te @monochromatyczna: jestes dziennikarką, mów #!$%@? co masz z tym wspólnego?
  • Odpowiedz