Wpis z mikrobloga

Jak mi się chce śmiać z ludzi, którzy opowiadają ile to moje dzieci nie zarabiają w #uk lub innym fajnym państwie.
W zeszłym roku znajomy taty się chwalił, że jego dzieci pracują w #uk i niedługo zaczną budowę domu. Ogólnie to dwa domy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Córka jeden i syn jeden.
W tym roku znajomy taty załamany. Żałuje, że w zeszłym roku wydał tyle pieniędzy na samochód, który się okazał jakimś gratem, ponieważ pali jeszcze raz tyle ile powinien. Na dodatek dzieci chcą wrócić do rodzinnego domu, ponieważ praca w #uk się skończyła. Brak kasy na dalsze życie tam itp. Teraz jak nikt nie chciał domu w spadku to teraz wszyscy są chętni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reasumując wolę swoją małą działalność z rodzicami niż wyjechać do #uk, czy innego kraju na 5 lat i przyjechać z tym samym co wyjechałem.

#gownowpis #nadtag #heheszki #zagranico #imigranci
  • 29
  • Odpowiedz
@jatutylkosprzatam2: Nie samym pieniądzem człowiek żyje. Jakby z czymś wrócili to ok, ale wrócić z tą samą walizką co się wyjechało po 5 latach to chyba gorszy #przegryw niż bycie prawiczkiem w wieku 30 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz zarabiać 10-20 tys. miesięcznie ale jak nie potrafisz zainwestować tych pieniędzy to po co Ci one.
  • Odpowiedz
@pawlo896: ok, ja nie rozumiem ludzi, ktorzy wyjezdzaja i ciulaja funciki po to, zeby wrocic za 2 lata. wole nie oszedzac bog wie ile, ale zyc na normalnym poziomie, wychodzic z piwnicy i zobaczyc troche swiata.
  • Odpowiedz
@pawlo896: #!$%@?, czy ty rozumiesz co do ciebie pisze? Zauważyłem że nie myślisz ale #!$%@?, pisze jeszcze raz. Jeśli pomyślisz jak znalesc prace stabilna z zarobkami to nie ma opcji żeby cos sie #!$%@?, wtedy nie bedzie zadnego wychowywania dzieci z minimalna cena.
  • Odpowiedz
race stabilna z zarobkami to nie ma opcji żeby cos sie #!$%@?


@jatutylkosprzatam2: Chyba musisz się jeszcze wiele nauczyć o życiu. Myślisz, że skąd się biorą osoby, które są dłużne dziesiątki tysięcy złotych innym osobą? Po prostu mają dobrą pracę, czy firmę. Nagle wszystko się wali.
A zresztą gdzie znajdziesz stabilną pracę? Aktualnie w każdej chwili mogą Cię wypierdzielić na zbity pysk bez powodu i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz