Wpis z mikrobloga

#rozrywka #gry
#gownowpis #przegryw

Człowiek sobie przegląda spokojnie internet bo szuka jakiejś gry przeglądarkowej. No i widzę, że jakieś smoki inne gówna na obrazku to wejdę. No i #!$%@?, tu sie zaczyna #!$%@? rolekoster.
Patrzę, nie ma nigdzie opcji "zagraj", "włącz grę", wszędzie tylko jakieś tematy dziwne. No to #!$%@?, sobie myślę, zapytam się na czacie na stronce o co chodzi.
#!$%@?, jak oni mi wytłumaczyli na czym to polega, to ja nawet nie.
#!$%@? przegrywy grają sobie w #!$%@? pisane gry tekstowe na forum internetowym. Tworzą swoje postacie i chodzą #!$%@?ć smoki. To nic, nawet #!$%@? potrafią tam literkowo uprawiać sex. No ja #!$%@?, co to ma #!$%@? być to ja nawet nie.
Czy jakiś Mirek ogarnia temat i może mi wyjaśnić, jaki jest #!$%@? sens marnowania czasu i rozumu w taki sposób? Niby #!$%@? nie moja sprawa jak kto spedza czas, ale oczy bolą jak się takie #!$%@? widzi.
Jaką trzeba być #!$%@?ą, żeby myśleć że jest się jakimś #!$%@? krasnoludem, czy #!$%@? orkiem, no #!$%@? co to to ja nie.
i są #!$%@? jeszcze przekonani, że tworzą wybitne dzieła literackie, ja #!$%@?ę XD hurr jesteśmy poważnymi pisarzami durr za wysokie progi dla ciebie, bo kuhwa źle postawisz jeden przecinek i już cię #!$%@?ą. #!$%@? przegrywy, taki nazizm w gramatyce że #!$%@? hitler się w grobie uśmiecha.
No weźcie mireczki to #!$%@? obczajcie http://leviathanrpg.pl/
()
  • 5
@Alusowy: Kiedyś chciałem nawet spróbować "zagrać" w to, ale jak tylko się coś zapytałem na czacie to zaraz zaczęli jechać po mnie że kropki na końcu zdania nie dałem, albo przecinka gdzieś tam pomiędzy. Zwykła banda ludzi którzy siedzą w tym swoim magicznym świecie i będą wyzywać każdego, kto nie jest mega polonistą jak oni.