Wpis z mikrobloga

  • 37
Wspolczuje kobiecie Sadze ze juz ma dosc wszystkiego skoro zdecydowala sie to upublicznic. Zreszta chyba kazda by miala z takim smieciem
  • Odpowiedz
@eshiraz: nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, jak trzeba być zdesperowanym i upodlonym, żeby tak intymne i prywatne nagrania udostępniać. Taki ostateczny akt rozpaczy.
Ale dobrze, że to wypłynęło.
  • Odpowiedz
@brzusio: Nie możemy gościa tak bezpodstawnie linczować, jak nie znamy całego obrazy historii tylko jego pojedynczy akt. Po 9 minucie nagrania okazuje się, że jego podła żona zostawiła KWIATKA! I to nie byle jakiego bo od SERCA!!! No i miała czelność stać na DYWANIE! JEGO DYWANIE i pająków z kątów też się nie pozbyła .Każdego by poniosło....
k-kobieta
ś-śmieć

ś- #!$%@? z domu,

k-pozwól mi..

ś- nie piszcz #!$%@? bo cie
  • Odpowiedz
@matinho10 tak wspolczuje. Ludzie sa rozni, sytuacje sa rozne. Dla mnie bycie w takiej sytuacji byloby koszmarem, wiesz, to pewnie nie dzialo sie od tygodnia czy miesiaca, ludzie wiele potrafia zniesc... w imie dzieci, jakiegos wspolnego hmm dobra? Dlatego jej wspolczuje bo jest to dla mnie horror jakis
  • Odpowiedz
@eshiraz: przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź, skoro się z nim związała to chciała być tak traktowana, oboje mają taką samą winę, gdyby nie chciała to by się z nim nie związała, proste
  • Odpowiedz
@matinho10 nie to nie jest takie proste. Ludzie sie zmieniaja. Nie sadze ze ktokolwiek normalny na dzien dobry zwiaze sie z takim debilem
A nawet jesli to ja nie widze poki co zadnych przeslanek zeby stwierdzic ze ona jest bardziej nie halo od niego.
  • Odpowiedz
#!$%@?, ale to trzeba być chorym #!$%@?, żeby tak kogokolwiek traktować...


@brzusio: A przesłuchałeś nagranie zanim zacząłeś go obrażać? Żona Piaseckiego zostawiła kwiat który on jej wręczył na sali...
  • Odpowiedz