Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuje Waszej porady! Jako że nadszedł czas zmiany samochodu, podjąłem decyzje, że przeskakuje z #golf na #volvo #v40 Czy ktoś z Was miał doświadczenia z modelem 2013r. w silniku disel 1.6 116km?
Mam na oku tą ofertę i bardzo mocno sie zastanawiam: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v40-r-design-panorama-grzaneskory-navi-kamera-dvd-asystent-parkowania-ID6yMwV5.html#b1a7bf0b89
#motoryzacja #samochody #mirekhandlarz #kupautozmikro #volvo #volvofanclub
  • 14
@Sixshoe: Tego to ja nigdy nie zrozumiem- wersja R-Design, kolor Polestar, bogate wyposażenie, super wygląd i silnik 1.6 w dieslu. Jak dla mnie te 116 KM to zdecydowanie za mało na dynamiczne i bezpieczne wyprzedzanie. Tak poza tym auto super.
@rebul4: Ja nie twierdzę, że się nie da. Ale właśnie o to chodzi, że wcale nie spokojnie. Mając odpowiedni moment i moc pod butem wyjeżdżam zza TIRa i nawet bez redukcji omijam go szybko i sprawnie. Jadąc słabym autem muszę brać dużo większą poprawkę na "wolne z przodu" + obowiązkowa redukcja. Sorry, ale za dużo zjeździłem, żeby wierzyć w to Twoje "spokojnie". Zbyt często również widzę kierowców w takich gówienkach, którzy