Wpis z mikrobloga

  • 3
#lodz Skąd ludzie biorą te tanie kawalerki do 1k i to w stanie przynajmniej 6/10? Ciągle czegoś szukam ale nie da się wynająć kawalerki poniżej 1,2 k i to zaniedbanej jak cholera a jednak ludzie jakoś na takie trafiają...
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cziastko No dobra ale Gdańsk jest przynajmniej czystym miastem, a w Łodzi za 1200+rachunki znajdziesz co najwyżej kawalerkę 20 m w rozpadającej się kamienicy na najgorszej ulicy z sąsiadem ćpunem i prysznicem w salonie (Serio, trafiłam na coś takiego i jeszcze koleś wymagał ode mnie umowy o pracę na czas nieokreślony albo podpisu mamy xD). A już najlepszy był dziadek z kawalerka która okazała się pokojem z toaletą i kuchnią na klatce
  • Odpowiedz
@I4mL0: jesteś pewien? mieszkam w kamienicy w której biegają mi nad głową szczury... Mimo że osiedle ma świetną lokalizację, jest tu raczej popularne itd. A Gdańsk wcale taki czysty nie jest, co krok psia kupa na środku chodnika, i niestety mam wrażenie że więcej tu syfu niż w Łodzi momentami :/ I tez się czasem trafiają takie "perełki" o których piszesz, mieszkanie z wystrojem który pamięta lata 50', albo na jakimś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cziastko Touche, oprócz karaluchów u kolegi w pewnej części Łodzi nie widziałam nigdy szczura :D Ale fakt, może po prostu w Polsce jest jak w lesie.
  • Odpowiedz
@I4mL0: jest! jak kiedyś przeglądałam mieszkania w Niemczech chociażby to jest ogromna różnica, nie wiem czy jakiekolwiek było choć w 1/4 tak brzydkie jak tu potrafią być :P
  • Odpowiedz
@I4mL0 to jest dziwne wg raportów bankier.pl kawalerki w Łodzi są średnio o 500zł tańsze niż w Gdańsku, no ale to chyba wszędzie trudno znaleźć dobre i tanie mieszkanie. My w sumie nie płacimy z @cziastko duzo teraz ale i te szczury w ścianach i ogrzewanie gazowe zniechęcają
  • Odpowiedz
@I4mL0 takie oferty bardzo szybko znikają z portali lub są po prostu wynajmowane 'po znajomosci'. Ustaw sobie jakieś powiadomienia mailowe po pokazanie się ogłoszenia spełniającego Twoje kryteria u szybko reaguj. Inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
nie da się wynająć kawalerki poniżej 1,2 k i to zaniedbanej jak cholera a jednak ludzie jakoś na takie trafiają


@I4mL0: Jak się nie da, jak się da :D Za nieco ponad tysiaka wynajmuję taką. 31m, klimatyzacja, brama na pilota, w środku wyglądem nie odstrasza :D
Znam też osoby które wynajmują za mniej i to jeszcze z opłatami, ale to już malutkie mieszkania.
Swoje wyczaiłem na otodom
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DziadekAlzheimer To następnym razem poszukam. Tydzień temu oglądałam super mieszkanie za tysiaka- bez ciepłej wody, bez ogrzewania. W styczniu jak wyżej wspomniałam z toaletą i prysznicem w kuchni.
  • Odpowiedz
a w Łodzi za 1200+rachunki znajdziesz co najwyżej kawalerkę 20 m w rozpadającej się kamienicy na najgorszej ulicy z sąsiadem ćpunem i prysznicem w salonie (Serio, trafiłam na coś takiego i jeszcze koleś wymagał ode mnie umowy o pracę na czas nieokreślony albo podpisu mamy xD). A już najlepszy był dziadek z kawalerka która okazała się pokojem z toaletą i kuchnią na klatce przedzielonymi zasłonką.


@I4mL0: Niektórych #!$%@?ło, i za jakieś
  • Odpowiedz