Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992: To jest coś gorszego niż pis, bo pis jest w swojej bogoojczyźnianości dość typowy, wywodzący się jeszcze z tradycji głupawych zrywów, machania szabelką przez gołodupców i ciemniactwa analfabetycznych chłopów., czyli nic nowego, wiadomo z czym to się je. Ci natomiast to polska konserwa 2.0, która nie wspominając o nacjonalistycznej gówniarzerii, pewne sprawy typowe dla konserwy pisowskiej zachowała, inne odrzuciła, jednocześnie jednak powierzchownie, tylko dla tradycji je wspiera, jeszcze inne elementy
@Tom_Ja: Głosowałem na niego, ale po tym jak zobaczyłem jakie głupoty czasem wypisuje, to głowa mała... Często pisze w punkt, ma sporo słusznych poglądów ale niestety zdarza mu się wierzyć w bujdy. Nie ma na kogo głosować, znów.
to,że Zięba jest idiotą w sprawach leczenia ludzi to nie znaczy,że nie może się sensownie wypowiedzieć w sprawie GMO


@Hamouma: Znaczy bo zięba to gnida i #!$%@? który żeruje na antynaukowych, łatwowiernych ludziach więc powtarza każdą teorię spiskową z youtube zapewniając że to prawda.
O, to jeszcze jakiś antyszczepionkowy wpis by się przydał do kompletu.


@JogurtMorelowy: W nich akurat można przebierać do woli.

to,że Zięba jest idiotą w sprawach leczenia ludzi to nie znaczy,że nie może się sensownie wypowiedzieć w sprawie GMO,Kukiz go nigdzie nie popiera,ot zalinkowal sensowny w jego mniemaniu film dotyczący niezdrowej żywności


@Hamouma: Niby tak, ale jednak popieranie Zięby idzie w parze z antynaukową postawą wobec GMO. Jestem przekonany, że tutaj