Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? zapuszczanie tych pseudo bród. Wygląda jakby w gówno kijki powtykac rzadsze niż posiedzenie po mleku i ogórkach ale patrz #!$%@? ja jestem dorosły student ja mam pypcie na twarzy.
@Croudflup: A jaja była historia z tym przyjacielem? Bo ja np. mam kumpla,z którym chodziłem razem do podstawówki i trzymaliśmy się w czasie szkoły średniej (poszliśmy do innych). Natomiast w trakcie studiów zaglądałem do niego gdy zajechałem do domu rodzinnego. Po kilku latach zauważyłem, że głównie to ja wychodzę z inicjatywą spotkania a spotkania same w sobie to raczej monologi były. No to pewnego dnia stwierdziłem, że poczekam na inicjatywę z
@ludzik: krótko mówiąc poszło o dziewczynę. Zabrałem się za tą która on kochał od kilku lat a o tym wiedziałem ale jej urok mnie porwał. Obu dziś mamy ją za dzieje bo zrobiła takcz kilkoma innymi i dopiero teraz on to zrozumiał
@Croudflup: trochę dystansu ziomek, jeden luźny komentarz na podstawie #!$%@? zdjęcia a Ty się rzucasz i wyzywasz mi matkę. Zauważ, że nie kierowalem tych słów bezpośrednio do Ciebie i specjalnie Cie nie zawolalem. Niefajnie.