Wpis z mikrobloga

To nie można, jak kulturalni ludzie, dojść do porozumienia, że w KAŻDYM RZĄDZIE byli "Misiewicze", przez co dochodzimy do wniosku, że każda partia, która rządziła była/jest TAK SAMO ZEPSUTA I NEPOTYCZNA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MagnaPomerania: nie można, bo to fałszywy wniosek i ma na celu wybielanie pis. Ci "misiewicze", których wymienia grafika mają jednak wykształcenie w danym kierunku w odróżnieniu od misiewicza, pis ma nawet
  • Odpowiedz
@robekk1978:

kto pamięta


nie pamiętam żadnej Maji Rostowskiej, bo nie woziła się limuzynami ministerialnymi jak hrabia, będąc doradcą,
nie zastępowała swojego szefa, ministra, pod jego całkowitą nieobecność, na ważnych uroczystościach ministerialnych, gdzie by oddawano jej honory
  • Odpowiedz
@robekk1978: ale nie boli Cie troche pupka (bo mnie boli) po obejrzeniu jego oswiadczenia po wizycie u Kaczora? Jestem jego rówieśnicą, przez całe studia pracowałam i uczyłam się (dziennie, pracowałam w korpo, bywało ciężko), obroniłam się w terminie (w czerwcu po 5 latach studiów), mam już kilka lat doświadczenia na rynku w prywatnej firmie bez pleców taty, pracę zdobyłam przez pracuj.pl składając tam CV. Zarabiam miesięcznie ułamek tego co on
  • Odpowiedz
a bo za peło


@brmstufldigart: #!$%@? się do "a za peło" jest o tyle wkurzające, że pamięć bywa krótka i w końcu ludzie mogą zapomnieć, że za peło też były turbo machloje i jeszcze znowu ktoś na nich zagłosuje.
  • Odpowiedz
A@robekk1978: Lol. Ale o co chodzi? Ze hak ktos kiedys niekompetentna osobę dal na stanowisko to teraz można? Czy o to, ze jak się krytykuje obecna sytuacje to trzeba przypominać wszystkie stare? Przeciez to absurd. Z reszta sytuacja z Misiewiczem to jest inna na zupełnie nowym poziomie. No ale cóż, pisowskie lemingi wszystko sa w stanie sobie zracjonalizowac
  • Odpowiedz